Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
(26-11-2019, 08:57)goska71 napisał(a): Ja od 3 mies. szlalu nie ma ,moze to za krotko ,sama nie wiem.
Zadzwonie dzis do neurolog,bo cos mi sie to nie podoba.


Ale coś się dzieje czy po prostu nie tego się spodziewałaś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Hela, jestem bardz slaba, troche mrowieje mi twarz,
na kostkach czuje jakbym miala metalowe obrecze ,
a do tego jeszcze lewa reka cos sie psuje.
Generalnie nie jestem panikara,ale umowie sie dzis z neurologiem,
moze to nic, ale lepiej dmuchac na zimne
Odpowiedz
(26-11-2019, 11:37)goska71 napisał(a): Hela, jestem bardz slaba, troche mrowieje mi twarz,
na kostkach czuje jakbym miala metalowe obrecze ,
a do tego jeszcze lewa reka cos sie psuje.
Generalnie nie jestem panikara,ale umowie sie dzis z neurologiem,
moze to nic, ale lepiej dmuchac na zimne


No najrozsądniej będzie pójść do lekarza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Hej, jestem po badaniach, wszystko dobrze [emoji898]
i dostałam Tec na 3 miesiące juhuuu [emoji3526]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(26-11-2019, 12:52)nadziejka napisał(a): Hej, jestem po badaniach, wszystko dobrze [emoji898]
i dostałam Tec na 3 miesiące juhuuu [emoji3526]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Super
Odpowiedz
(26-11-2019, 12:52)nadziejka napisał(a): Hej, jestem po badaniach, wszystko dobrze [emoji898]
i dostałam Tec na 3 miesiące juhuuu [emoji3526]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Hej, to super wiesci Uśmiech Ja bylam wczoraj na wizycie i badania krwi idealne i tez dostalam na kolejne 3 msc Oczko ale powiem , ze te 3 msc tak szybko leca Uśmiech na kolejnej wizycie w kwietniu będzie czekac na mnie juz skierowanie na rezonans bo zbliza sie kolejna roczna wizyta , ciekawe co slychac w mojej głowieUśmiech
Odpowiedz
(08-01-2020, 11:23)Beciaa05 napisał(a):
(26-11-2019, 12:52)nadziejka napisał(a): Hej, jestem po badaniach, wszystko dobrze [emoji898]
i dostałam Tec na 3 miesiące juhuuu [emoji3526]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Hej, to super wiesci Uśmiech Ja bylam wczoraj na wizycie i badania krwi idealne i tez dostalam na kolejne 3 msc Oczko ale powiem , ze te 3 msc tak szybko leca Uśmiech na kolejnej wizycie w kwietniu będzie czekac na mnie juz skierowanie na rezonans bo zbliza sie kolejna roczna wizyta , ciekawe co slychac w mojej głowieUśmiech
Super i trzymam kciuki za badanie.
Odpowiedz
Uśmiech 
Hejka [Obrazek: smile.png]mam pytanko do zajadających  Tecfidere.
Jeśli nie macie skutków ubocznych związanych z bólami brzucha, żołądkiem to czy i tak stosujecie np panzol czy podobne leki osłonowe???
Na ostatniej wizycie u neuro przypadkowo wyszło że nie biorę. Tak naprawdę to tylko na początku brania tec. wykręciło mnie z bólu gdy nie zjadłam normalnego posiłku tylko banana. Po tamtej akcji już się pilnowałam i jest bez ekscesów. I tak zastanawiam się po co mam brać dodatkowo leki które zapisane były jako ratujące przy skutkach ubocznych skoro ich nie mam?????
Odpowiedz
Ja nie biorę żadnych leków dodatkowych nawet nigdy moja neuro mi nie kazała a jak raz jej powiedziałam ze mam bóle brzucha to zapytała czy wytrzymam bo lepiej by było nie brać nic na żołądek bo lek się lepiej wchłania wiec jeśli ci nic nie jest to nie bierz po co dodatkowo się truć
Odpowiedz
(12-01-2020, 00:02)Aneta30SM napisał(a): Hejka [Obrazek: smile.png]mam pytanko do zajadających  Tecfidere.
Jeśli nie macie skutków ubocznych związanych z bólami brzucha, żołądkiem to czy i tak stosujecie np panzol czy podobne leki osłonowe???
Na ostatniej wizycie u neuro przypadkowo wyszło że nie biorę. Tak naprawdę to tylko na początku brania tec. wykręciło mnie z bólu gdy nie zjadłam normalnego posiłku tylko banana. Po tamtej akcji już się pilnowałam i jest bez ekscesów. I tak zastanawiam się po co mam brać dodatkowo leki które zapisane były jako ratujące przy skutkach ubocznych skoro ich nie mam?????
Ja brałam osłonowe i probiotyk przez pierwsze kilka miesięcy brania Tec. Tak przepisała neuro.
Teraz czasem wezmę probiotyk, ale raczej odczuwam ciężkość na żołądku z powodu przejedzenia, nie brałam nigdy bez konkretnego posiłku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości