Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Jak to za każdym razem jest inaczej. Wcześniej 3razy na 9 Mc flash. Teraz raz na dawce początkowej. Na pełnej codziennie po porannej.
Odpowiedz
Ja mam tak, co jakiś czas, zauważyłam, że jak warzywa dokładam do jedzenia to wtedy flash gwarantowany. Jutro idę na Covida i w czwartek mam wizytę. Zobaczymy, co doktor wymyśli, bo ewidentnie potrzebuje na cito eliminacji Aubagio z organizmu, bo już kur**** strzela [Obrazek: ad87e72801fd6be4814b246578dbbaf4.jpg]

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(09-02-2021, 15:40)nadziejka napisał(a): Ja mam tak, co jakiś czas, zauważyłam, że jak warzywa dokładam do jedzenia to wtedy flash gwarantowany. Jutro idę na Covida i w czwartek mam wizytę. Zobaczymy, co doktor wymyśli, bo ewidentnie potrzebuje na cito eliminacji Aubagio z organizmu, bo już kur**** strzela [Obrazek: ad87e72801fd6be4814b246578dbbaf4.jpg]

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Daj znać co powiedziała dr.
Odpowiedz
(09-02-2021, 15:33)Orchidea ponownie napisał(a): Jak to za każdym razem jest inaczej. Wcześniej 3razy na 9 Mc flash. Teraz raz na dawce początkowej. Na pełnej codziennie po porannej.
Ja biorę Tecfiderę parę lat, a miewam okresy że codziennie mam flasha po porannej tabletce. Tabletkę biorę ok. godz. 8, a flash pojawia się ok. godz. 12. Nie ważne co zjem na śniadanie. U mnie sytuacje stresowe potęgują flasha. Robię się czerwona i gorąca na twarzy i dekolcie jakbym zasnęła w solarium albo miała gorączkę. Na szczęście szybko mija, więc nie jest to dla mnie uciążliwe.
Odpowiedz
(11-02-2021, 09:39)marcepanka napisał(a):
(09-02-2021, 15:33)Orchidea ponownie napisał(a): Jak to za każdym razem jest inaczej. Wcześniej 3razy na 9 Mc flash. Teraz raz na dawce początkowej. Na pełnej codziennie po porannej.
Ja biorę Tecfiderę parę lat, a miewam okresy że codziennie mam flasha po porannej tabletce. Tabletkę biorę ok. godz. 8, a flash pojawia się ok. godz. 12. Nie ważne co zjem na śniadanie. U mnie sytuacje stresowe potęgują flasha. Robię się czerwona i gorąca na twarzy i dekolcie jakbym zasnęła w solarium albo miała gorączkę. Na szczęście szybko mija, więc nie jest to dla mnie uciążliwe.


Mam dokładnie tak samo! Zauważyłam, ze jak się zdenerwuje to nie ważne czy jestem po tabletce godzinę czy osiem to dostaje flasha.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpowiedz
(11-02-2021, 09:41)kasia_ napisał(a):
(11-02-2021, 09:39)marcepanka napisał(a):
(09-02-2021, 15:33)Orchidea ponownie napisał(a): Jak to za każdym razem jest inaczej. Wcześniej 3razy na 9 Mc flash. Teraz raz na dawce początkowej. Na pełnej codziennie po porannej.
Ja biorę Tecfiderę parę lat, a miewam okresy że codziennie mam flasha po porannej tabletce. Tabletkę biorę ok. godz. 8, a flash pojawia się ok. godz. 12. Nie ważne co zjem na śniadanie. U mnie sytuacje stresowe potęgują flasha. Robię się czerwona i gorąca na twarzy i dekolcie jakbym zasnęła w solarium albo miała gorączkę. Na szczęście szybko mija, więc nie jest to dla mnie uciążliwe.


Mam dokładnie tak samo! Zauważyłam, ze jak się zdenerwuje to nie ważne czy jestem po tabletce godzinę czy osiem to dostaje flasha.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mi jest zawsze zimno wtedy. Dopiero jak mija to jest fajnie cieplutko. Zauważyłam, że jak dużo warzyw zjem to jest flash extra. Po bananie nigdy flasha nie mam. 
Nadziejka pisz co dr zdecydowała.
Odpowiedz
Dostałam Tec na 2 miesiące. Limfocyty mi znowu urosły, więc się ciesze. A z uczuleniem to na razie muszę funkcjonować, bo nie dostanę tego leku na eliminacje, bo to już za dużo dla organizmu. Wczoraj jeszcze miałam druga wizytę u alergologa, dostałam maść ze sterydem, przynosi to ulgę. Doktor mówi, że Aubagio ma długi okres półtrwania w organiźmie, więc się jeszcze długo zejdzie zanim przestanie działać [emoji30] mam puc dużo wody (sic! I tak pije dużo, utopię się)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(11-02-2021, 13:24)nadziejka napisał(a): Dostałam Tec na 2 miesiące. Limfocyty mi znowu urosły, więc się ciesze. A z uczuleniem to na razie muszę funkcjonować, bo nie dostanę tego leku na eliminacje, bo to już za dużo dla organizmu. Wczoraj jeszcze miałam druga wizytę u alergologa, dostałam maść ze sterydem, przynosi to ulgę. Doktor mówi, że Aubagio ma długi okres półtrwania w organiźmie, więc się jeszcze długo zejdzie zanim przestanie działać [emoji30] mam puc dużo wody (sic! I tak pije dużo, utopię się)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Dobrze że limfo ok. Trzymam kciuki. Ja wizytę mam w czerwcu dopiero. 24 zrobię sobie morfologie i zobaczę jak limfocyty.
Odpowiedz
(11-02-2021, 13:54)e-smka napisał(a):
(11-02-2021, 09:39)marcepanka napisał(a): U mnie sytuacje stresowe potęgują flasha.

(11-02-2021, 09:41)kasia_ napisał(a): Mam dokładnie tak samo! Zauważyłam, ze jak się zdenerwuje to nie ważne czy jestem po tabletce godzinę czy osiem to dostaje flasha.

U mnie tak samo, np. dziś Tec wzięłam o 8 a o 11:50 szef mnie zdenerwował i już flash leci, czuje jak zaczyna robić mi się gorąco, twarz, uszy, dekolt, ręce... potem wyglądam jak ta wkurzona czerwona emotka Zły  hahaha  Duży uśmiech
To bardzo sympatycznie wyglądasz   Oczko
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Debutir czy ktoś stosował? To lek na jelito drażliwe. Chyba go kupię. Loperamid biorę jak tylko nie wezmę to biegunka. Nawet z loperamidem mam wzdęcia. Nie chcę z Tecfidery rezygnować bo jest moc. Dużo siły itp.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości