Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Miriam o widzisz pierwsze słyszę. Ja żadnych zaleceń w wpisie nie dostałam odnośnie diety, jedyne co to lekarz mówił żeby przyjmować lek z czymś tłustym dla przykładu wymienił awokado i masło orzechowe ale u mnie to i to odpada.
Odpowiedz
Ja tez dostałam tylko ulotkę z tym co jeść i czego nie jeść w razie problemów z żołądkiem, mufa to samo wrzucała kiedyś na forum


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Też mam taką ulotkę właśnie Uśmiech A jak się ogólnie czujecie? Dokucza wam coś na codzień? Mi czasem coś zamrowi, czasem boli mnie skóra np na brzuchu ale następnego dnia jest już ok.
Odpowiedz
Mam tec drugi miesiąc w pełnej dawce, czasem mam mrowienia, czasem spastykę w nodze która najbardziej dostała w ostatnim rzucie, ale tak delikatnie, wszystko samo przychodzi i przechodzi, zawsze strasznie reagowałam na pogodę, i teraz też meteopatia ma wpływ na nasilanie sie niektórych objawów. Jak porównam jak sie czułam jeszcze w styczniu i teraz to jest o niebo lepiej, więcej odpoczywam, swój stan oceniam na zupełnie dobry, trzeba myśleć pozytywnieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(02-09-2017, 18:08)Marta_L napisał(a): Też mam taką ulotkę właśnie Uśmiech A jak się ogólnie czujecie? Dokucza wam coś na codzień? Mi czasem coś zamrowi, czasem boli mnie skóra np na brzuchu ale następnego dnia jest już ok.

Przy dużym zmęczeniu boli mnie głowa za okiem, które było dotknięte rzutem i trochę pogarsza mi się widzenie wtedy. Poza tym nie mam żadnych objawów. Ostatnio drgała mi powieka i myślałam, że może coś, ale wzięłam magnez i przeszło. Mam też trochę wrażenie, że ciężko jest odróżnić coś co jest normalne dla każdego zdrowego człowieka od tego, czego źródłem jest SM.
Odpowiedz
Dokładnie, ja sobie w takich przypadkach próbuje przypomnieć czy "miałam" tak przed SM, ale wtedy nie zwracałam uwagi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
A ja ostatnio to totalnie padam z nogami;(
Potrafią tak dać w d..., że szok Smutny Ale to raczej całość plus większe zmęczenie. Na szczęście żniwa u rodziców się skończyły i muszę zebrać siły na wykopki i potem spokój. Gdyby z mężem było lepiej to może bym miała lepszą kondycję, bo aktualnie jak jestem cały dzień na mogach to trudmo opisać co wieczorem się dzieje z nogami. Dziwne mrowienia, prądy, raz mroźne a raz rozpalone.
Odpowiedz
I jest jeszcze jedna nowość w programie, odbierałam leki i dostałam taką listę do uzupełnienia, co miesiąc mam robić test ciążowy i wpisywać wynik, NFZ wymaga tych testów Uśmiech nawet mnie to rozbawiło Uśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Co za absurd... ciekawe czy NFZ daje te testy ciążowe w pakiecie z lekami Język
Odpowiedz
Nic takiego nie dostałamOczko nikt przy zdrowych zmysłach i tak nie będzie ukrywał ciąży przed lekarzemUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości