Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Pewnie że tak Uśmiech
Odpowiedz
Pozdrowienia z urlopu,

Słońce i dobra pogoda generalnie dobrze mi robią, od zawsze czułem się lepiej na słońcu (co bardzo nietypowe w wypadku SM). Lokalne wina też pomagają Oczko.

Trzymajcie się!
Odpowiedz
(19-09-2018, 19:10)WorkBorg napisał(a): Pozdrowienia z urlopu,

Słońce i dobra pogoda generalnie dobrze mi robią, od zawsze czułem się lepiej na słońcu (co bardzo nietypowe w wypadku SM). Lokalne wina też pomagają Oczko.

Trzymajcie się!
Super Uśmiech miłego wypoczynku Uśmiech
Odpowiedz
(19-09-2018, 19:10)WorkBorg napisał(a): Pozdrowienia z urlopu,

Słońce i dobra pogoda generalnie dobrze mi robią, od zawsze czułem się lepiej na słońcu (co bardzo nietypowe w wypadku SM). Lokalne wina też pomagają Oczko.

Trzymajcie się!


Udanego urlopu!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(19-09-2018, 19:10)WorkBorg napisał(a): Pozdrowienia z urlopu,

Słońce i dobra pogoda generalnie dobrze mi robią, od zawsze czułem się lepiej na słońcu (co bardzo nietypowe w wypadku SM). Lokalne wina też pomagają Oczko.

Trzymajcie się!


Baw się dobrzeUśmiech gdzie odpoczywasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
A ja pozdrawiam ze szpitala. Jestem juz po drugiej kroplówce. Noga sama nie dopuściła, było tylko gorszej. Wczoraj miałam wizytę u mojego neuro, powiedział, że moglam przyjść wczesniej i od razu na szpital.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
(19-09-2018, 19:32)hela napisał(a):
(19-09-2018, 19:10)WorkBorg napisał(a): Pozdrowienia z urlopu,

Słońce i dobra pogoda generalnie dobrze mi robią, od zawsze czułem się lepiej na słońcu (co bardzo nietypowe w wypadku SM). Lokalne wina też pomagają Oczko.

Trzymajcie się!


Baw się dobrzeUśmiech gdzie odpoczywasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Portugalia Oczko
Odpowiedz
CudnieUśmiech zazdroszczęOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(19-09-2018, 20:14)Bubka napisał(a): A ja pozdrawiam ze szpitala. Jestem juz po drugiej kroplówce. Noga sama nie dopuściła, było tylko gorszej. Wczoraj miałam wizytę u mojego neuro, powiedział, że moglam przyjść wczesniej i od razu na szpital.


Człowiek zawsze ma nadzieję że przejdzie, oby solu pomogło i wszystko się wycofałoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Dzięki. Już mnie nie zarzuca na prawo i lewo. O tyle dobrze.

No i moge chodzić sama. W niedzielę potrzebowałam pomocy.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Work ale fajnie. Baw się dobrze.

Bubka współczuję oby teraz bylo lepiej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości