Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(24-11-2018, 18:20)hela napisał(a): A ja pije z przyjaciółką bailejsika i jemy dobre rzeczyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A ja usnelam ? dziecko do dziadkow zawiozlam, wrocilam, zrobilam sobie pyszne platki ryzowe na mleku zeby sie rozgrzac i usnelam ? trzeba sie niedlugo szykowac. Hela to bawcie sie dziewczyny i smacznego!
Odpowiedz
Ja w sob po drugich bankach zdychalam. Dziś niby lepiej ale slabizna ze mnie
Odpowiedz
Kurcze ale większość chyba wyczerpana Smutny ja jakoś też co chwilę ze stanami podgorączkowymi ;( Chyba kumulacja wszystkiego. Siedzę w kolejce do lekarza ale żeby to wyleżeć to chyba musiałabym dzieci też w domu zostawić bo jak mam ich wozić i przywozić i zakupy robić to takie zwolnienie nic nie da Smutny
Odpowiedz
No tak już jest, żeby móc chorować trzeba by wszystko zostawić i leżećUśmiech kusząca opcja, ale mało realna
Odpowiedz
A ja dzisiaj znów tak słaba że ciągle bym spała tym bardziej że jak tylko stanę na nogi to mnie pieką...;(
Odpowiedz
Wspolczuje. Ja znow po Andrzejkach czuje sie maega wyprana. Jak chodze to czuje jakby mi ktos odrabal nogi i rece i doszyl nie moje. No i uczucie” jakbym byla pijana”. Pogoda tez nie pomaga.
Odpowiedz
Ech kiedy w końcu wynajdą prawdziwe lekarstwo na to g....o
Odpowiedz
I wylądowałem w szpitalu, przewlekła infekcja górnych dróg oddechowych. Dostaję antybiotyki w kroplówce i konwersuję z pacjentami.

Leżę wstępnie do poniedziałku, się zobaczy.
Odpowiedz
(27-11-2018, 02:37)WorkBorg napisał(a): I wylądowałem w szpitalu, przewlekła infekcja górnych dróg oddechowych. Dostaję antybiotyki w kroplówce i konwersuję z pacjentami.

Leżę wstępnie do poniedziałku, się zobaczy.

Wspolczuje! 3 maj sie cieplo i zdrowiej
Odpowiedz
(27-11-2018, 02:37)WorkBorg napisał(a): I wylądowałem w szpitalu, przewlekła infekcja górnych dróg oddechowych. Dostaję antybiotyki w kroplówce i konwersuję z pacjentami.

Leżę wstępnie do poniedziałku, się zobaczy.


Masakra, zdrowiejUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości