Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Ja morsowałam poprotu jak lato Uśmiech
Odpowiedz
Ja już od dawna widziałam, że oknom mycie się kłania i gdyby nie gorączka to miałabym pewnie umyte ale jednak rozsądek zadziałał i jedynie wietrzyliśmy mieszkanie Oczko
Odpowiedz
Ależ cisza Oczko
No jakoś nie mam kiedy się wyleżeć i ciągle jakieś stany podgorączkowe się mnie trzymają. W niedzielę robiłam urodziny dziecka i brakuje mi leniwej niedzieli. Dopiero dziś pp pracy jak już ogarnęłam obiad i zakupy to teraz leżę sobie i nic nie robię Oczko chociaż kaszel zaczyna dokuczać bardziej.
Wczoraj byłam w PCPR ale niestety dofinansować kupna akumulatora do schodołazu nie mogą więc stwierdziłam, że chyba nie mam po co tam chodzić. Za to koleżanka stwiwrdziła inaczej i pomijając moją wiedzę rozmawiała z pracującą tam jej znajomą i załatwiła mi spotkanie z dyrektorem. No i prawdopodobnie mamy załatwione dojazd na podawanie leku dla męża - samochodem przystosowanym dla niepełnosprawnych.
A my raczej znów zmienimy samochód ale niestety są strasznie daleko a na lawecie z południa Polski ściągać auto to chyba za wiele.
Odpowiedz
Ja tez weekend miałam intensywny, fajnie, ale się nie wyspałam, teraz taka jakaś jestem rozkojarzona. No nic byle do przoduUśmiech Słoneczko dobrze że chociaż część tych wydatków Wam sfinansują, zawsze to lżej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
A mnie dzis swedzi cala twarz. Od rana. Do tego flash z rana i teraz.
Zaczynaja mi pekac naczynka na twarzy.
Jestem ciekawa czy ma z tym cos wspolnego Tec i flashe- a mam je codziennie czasem dwa razy dziennie.
Do tego comiesiecznna udręka kobiet.
Ogolnie nastroj- niech mnie ktos zastrzeli
Odpowiedz
A zapytaj neuro, sama jestem ciekawa, flashe mam na szczęście rzadko i lekkie, ale dobrze wiedzieć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(19-02-2019, 22:24)hela napisał(a): A zapytaj neuro, sama jestem ciekawa, flashe mam na szczęście rzadko i lekkie, ale dobrze wiedzieć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moj neuro i pielegniarka nie maja pojecia jak Tec wplywa np na skore.
Pytalam ogolnie ktore zabiegi kosmetyczne na pewno nie sa wskazane przy SM.
Nie wiedzieli.
Ja ze szkoly wiem tyle ze do wiekszosci zabiegow SM jest przeciwskazaniem. Podobnie jak z kobietami w ciazy. Wiekszosc zabiego nie wskazana bo nie robi sie badan w tych grupach osob.
Ale to swedzenie mnie wykonczy.
Wzielam tabl na alergie, na wieczor aspiryne przed Tec.
Swedzi ciagle
Odpowiedz
Ja już na końcówce przed zabiegiem, więc wszystko muszę podopinac żeby spokojnie móc jechać. Jeszcze wczoraj wieczorem dzwoniła anestezjolog żeby załatwić zaświadczenie od neurologa co do stanu zdrowia i czy mogę mieć blokadę nerwów podaną
Odpowiedz
(20-02-2019, 07:13)mufa napisał(a): Ja już na końcówce przed zabiegiem,  więc wszystko muszę podopinac żeby spokojnie móc jechać. Jeszcze wczoraj wieczorem dzwoniła anestezjolog żeby załatwić zaświadczenie od neurologa co do stanu zdrowia i czy mogę mieć blokadę nerwów podaną

Daj znac po!
Odpowiedz
(19-02-2019, 22:41)Anka napisał(a):
(19-02-2019, 22:24)hela napisał(a): A zapytaj neuro, sama jestem ciekawa, flashe mam na szczęście rzadko i lekkie, ale dobrze wiedzieć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moj neuro i pielegniarka nie maja pojecia jak Tec wplywa np na skore.
Pytalam ogolnie ktore zabiegi kosmetyczne na pewno nie sa wskazane przy SM.
Nie wiedzieli.
Ja ze szkoly wiem tyle ze do wiekszosci zabiegow SM jest przeciwskazaniem. Podobnie jak z kobietami w ciazy. Wiekszosc zabiego nie wskazana bo nie robi sie badan w tych grupach osob.
Ale to swedzenie mnie wykonczy.
Wzielam tabl na alergie, na wieczor aspiryne przed Tec.
Swedzi ciagle

kosmetyczka do której chodzę powiedziała że to producenci urządzeń dmuchają na zimne, w końcu kobieta zanim się dowie że jest w ciąży to robi różne zabiegi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: ToMeK71, 6 gości