Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(20-02-2019, 10:05)hela napisał(a):
(19-02-2019, 22:41)Anka napisał(a):
(19-02-2019, 22:24)hela napisał(a): A zapytaj neuro, sama jestem ciekawa, flashe mam na szczęście rzadko i lekkie, ale dobrze wiedzieć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moj neuro i pielegniarka nie maja pojecia jak Tec wplywa np na skore.
Pytalam ogolnie ktore zabiegi kosmetyczne na pewno nie sa wskazane przy SM.
Nie wiedzieli.
Ja ze szkoly wiem tyle ze do wiekszosci zabiegow SM jest przeciwskazaniem. Podobnie jak z kobietami w ciazy. Wiekszosc zabiego nie wskazana bo nie robi sie badan w tych grupach osob.
Ale to swedzenie mnie wykonczy.
Wzielam tabl na alergie, na wieczor aspiryne przed Tec.
Swedzi ciagle

kosmetyczka do której chodzę powiedziała że to producenci urządzeń dmuchają na zimne, w końcu kobieta zanim się dowie że jest w ciąży to robi różne zabiegi.
Ma racje.
Odpowiedz
U mnie nienajgorzej, wróciłem po konferencji zagranicznej do pracy. Wychodzę z 3 w swojej karierze rzutu. Nie ma tragedii.
Odpowiedz
(20-02-2019, 12:33)WorkBorg napisał(a): U mnie nienajgorzej, wróciłem po konferencji zagranicznej do pracy. Wychodzę z 3 w swojej karierze rzutu. Nie ma tragedii.

Coś cię długo nie było. Co tym razem? Nie pamiętam czy juz pisales o 3 rzucie czy teraz dopiero
Odpowiedz
Prawa strona, z powrotem. Taki miły prezent na koniec ponad 3-miesięcznej walki z infekcją. Ale jest już lepiej Oczko
Odpowiedz
Uff, tyle dobrze, że z tego wychodzisz.
Odpowiedz
No i dziś w końcu zostałam w domu i pofatygowałam się do lekarza. Jak zwykle zaostrzenie astmy i zastanawiam się, czy bawić się z inhalacjami czy od razu w sterydy uderzyć bo zwykle i tak tym się kończy Smutny No może jeszcze poczekam jakiś dzień?
Odpowiedz
A lekarz co powiedział? Sterydy czy inhalacje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Lekarz na początek inhalacje. Ale gdyby temp. jeszcze by się utrzymywała to od poniedziałku sterydy. On już tyloma antybiotykami mnie musiał faszerować, antybiotykami, że chyba woli krótko ale dać sterydy. Na razie jeszcze nie biorę sterydów ale po inhalacji mimo płukania po niej gardła już mi fonia szwankuje.
Odpowiedz
To nie wiem czy nie wolałabym sterydów zamiast antybiotyku. Jedno i drugie niedobre, ale jak antybiotyki nie działają, to chyba sterydy są mniejszym złem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ja już chyba mam w życiu za dużo antybiotyku wciągnięte i mogą już nie działać. Stan podgorączkowy nadal jest więc koniec męczenia się i od jutra sterydy bo za chwilę płuca wypluję Smutny

Echs jak tak za oknem słońce to tak chętnie byśmy wyszli na podwórko a tu taka lipa Smutny Ale żeby kupić samochód to oprócz kasy jeszcze trzeba cały dzień zaarezerwować ;(  ok 4 h jazdy w jedną stronę Smutny Na  północy nawet drogich nie ma Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości