Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Moze to takie chwilowe, ja w zeszłym tygodniu czułam się świetnie, dziś poszłam na grilla wróciłam i padłam, najlepiej bym spać poszła:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(06-07-2019, 13:35)Anka napisał(a): A ja wam napiszę, że ostatnio mam akcje na sen, ciągle bym spała.

A nie chcesz ode mnie trochę bezsenności? Ja z chęcią pośpię sobie w spokoju. A potem, po obudzeniu, bym się przeciągnął tak całym sobą :-P
Bo tak poza brakiem snu (i bólem pleców) to powiem Wam, że ten mój świat znowu jest całkiem normalny. Jak by wszystko wróciło na swoje miejsce i zaczęło się wzajemnie zazębiać. Nie wiem co i jak ale na wszelki wypadek zaklinam pogodę. Tak więc niech wybaczą mi wszyscy urlopowicze, co liczą na wysokie dodatnie temperatury, bo u wiedźmy zamówiłem taki super lajcik z max 25 stC. I niech tak zostanie :-D

Miłego dnia.
Odpowiedz
Jak tak by zostało to byłoby super!!!

Ale podobno od soboty ma się w sprawie wszystko zepsuć. Upały mają przypomnieć o sobie. Takie koło 30 stopni. Fuuuj.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(15-07-2019, 14:01)fruu napisał(a):
(06-07-2019, 13:35)Anka napisał(a): A ja wam napiszę, że ostatnio mam akcje na sen, ciągle bym spała.

A nie chcesz ode mnie trochę bezsenności? Ja z chęcią pośpię sobie w spokoju. A potem, po obudzeniu, bym się przeciągnął tak całym sobą :-P
Bo tak poza brakiem snu (i bólem pleców) to powiem Wam, że ten mój świat znowu jest całkiem normalny. Jak by wszystko wróciło na swoje miejsce i zaczęło się wzajemnie zazębiać. Nie wiem co i jak ale na wszelki wypadek zaklinam pogodę. Tak więc niech wybaczą mi wszyscy urlopowicze, co liczą na wysokie dodatnie temperatury, bo u wiedźmy zamówiłem taki super lajcik z max 25 stC. I niech tak zostanie :-D

Miłego dnia.
Nie, dziekuje Uśmiech  Ja sie ciagle budze w nocy wiec odrabiam za dnia. Zazwyczaj jak mam jakies objawy sm i musze naladowac baterie
Odpowiedz
Ja też chętnie bym se pospała no ale cóż Smutny nie mnie to pisane.

A tak z innej beczki to w czwartek wracamy z kroplówek i parkuję za naszym samochodem którego jeszcze nie sprzedaliśmy a tam potłuczona tylna szyba Smutny aż ryczeć mi się chciało Smutny
Wyglądało to jakby osoby koszące trawę to by zrobili kosząc skarpę ale zarzekają się, że to nie oni Smutny
Nosz druga szyba w ciągu miesiąca i jak człowieka nie ma szlag trafić???
Odpowiedz
Szkoda jest a winnych nie ma. Nie macie gdzieś w pobliżu jakiegoś monitoringu? Może w ten sposób znajdzie się sprawca.

A ja sobie w sobotę zrobiłam odskocznię. Pojechałam na szybki wypad nad morze. Pogoda była super. Kąpiel w morzu zaliczona Oczko Wszystko co dobre szybko się kończy i tym o to sposobem za godzinę kończę pracę. Pod koniec tygodnia mają wrócić upały. Super zaczynam urlop.
Odpowiedz
(15-07-2019, 20:41)Bubka napisał(a): Szkoda jest a winnych nie ma. Nie macie gdzieś w pobliżu jakiegoś monitoringu? Może w ten sposób znajdzie się sprawca.

A ja sobie w sobotę zrobiłam odskocznię. Pojechałam na szybki wypad nad morze. Pogoda była super. Kąpiel w morzu zaliczona Oczko Wszystko co dobre szybko się kończy i tym o to sposobem za godzinę kończę pracę.  Pod koniec tygodnia  mają wrócić upały. Super zaczynam urlop.

Bubka pozazdrościć tylkoOczko a jak woda w morzu? Nie wyjdzie sie z niego jako kostka lodu? Duży uśmiech wybieram sie nad morze na poczatku sierpnia i mam nadzieje, że moje dwuletnie szczeście chociaz wsadzi palec do wody Duży uśmiech
Odpowiedz
Zależy jak kto ocenia zimność. Dla mnie była ok. Dużo osób było w wodzie. Małe dzieci też.
Odpowiedz
(15-07-2019, 22:18)Bubka napisał(a): Zależy jak kto ocenia zimność. Dla mnie była ok. Dużo osób było w wodzie. Małe dzieci też.

No to już nadzieja, że i nam sie uda i nie będzie wojny o to że mama nie pozwalaDuży uśmiech
Odpowiedz
Dzisiaj jest w porzadku. Jestem okrutnie przemeczona, bo nigdy nie mialam tak duzo pracy jak od stycznia tego roku. W marcu diagnoza chlopaka, duzo lekarzy w naszym zyciu sie pojawilo i staralam sobie z tym wszystkim poradzic. W nastepnym tyogdniu lecimy na wakacje i naprawde juz sie nie moge doczekac! Jednak troche sie stresuje, bo to pierwsze prawdziwe wakacje z SM w cieplych krajach. Trzeba wziac byka za rogi Uśmiech Jak wam mijaja wakacje?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: ToMeK71, 2 gości