Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
OTatuaze na kosci ogonowej i ledzwi to tzw tatuaze ladacznicy- nie napisze bardziej dosadnie
Wiec jak nie chcesz zeby ci co maja pojecie o tatuazu wysmiewali cie po cichu to sobie daruj to miejsce
Licze sie z tym ze zaraz ktos napisze ze ma w tym miejscu tatuaz ale trudno
Tak jest i juz


Wrzucam moj ale musialam obciac troche zdjecia bo nie dalo sie wrzucic
Tego na boku brzucha nie wysle bo to tak duzy tatuaz ze zaczyna sie i konczy tam gdzie nie wypada pokazywac Oczko


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
(23-02-2020, 19:41)Anka napisał(a): OTatuaze na kosci ogonowej i ledzwi to tzw tatuaze ladacznicy- nie napisze bardziej dosadnie
Wiec jak nie chcesz zeby ci co maja pojecie o tatuazu wysmiewali cie po cichu to sobie daruj to miejsce
Licze sie z tym ze zaraz ktos napisze ze ma w tym miejscu tatuaz ale trudno
Tak jest i juz


Wrzucam moj ale musialam obciac troche zdjecia bo nie dalo sie wrzucic
Tego na boku brzucha nie wysle bo to tak duzy tatuaz ze zaczyna sie i konczy tam gdzie nie wypada pokazywac Oczko
Fajny masz. Co do tego, że na kości ogonowej tak mówią, to trudno. Ja mało się przejmuje tym co mówią.. Ma mi się podobać. Mąż też by miał efekt wizualny. Ten ból mnie powstrzymuje.

(23-02-2020, 21:57)Orchidea napisał(a):
(23-02-2020, 19:41)Anka napisał(a): OTatuaze na kosci ogonowej i ledzwi to tzw tatuaze ladacznicy- nie napisze bardziej dosadnie
Wiec jak nie chcesz zeby ci co maja pojecie o tatuazu wysmiewali cie po cichu to sobie daruj to miejsce
Licze sie z tym ze zaraz ktos napisze ze ma w tym miejscu tatuaz ale trudno
Tak jest i juz


Wrzucam moj ale musialam obciac troche zdjecia bo nie dalo sie wrzucic
Tego na boku brzucha nie wysle bo to tak duzy tatuaz ze zaczyna sie i konczy tam gdzie nie wypada pokazywac Oczko
Fajny masz. Co do tego, że na kości ogonowej tak mówią, to trudno. Ja mało się przejmuje tym co mówią.. Ma mi się podobać. Mąż też by miał efekt wizualny. Ten ból mnie powstrzymuje.
Z tego co widzę kolor masz. Pozostałe w kolorze?
Odpowiedz
Tak. Wszystko w kolorze.
Odpowiedz
Anka przyznam szczerze że jak ja usłyszałam że mogę mieć nowotwór w kosci to też podupadła na duchu, ale z czasem jakoś wszystko się ułożyło. Tzn. na chwilę obecną wiem że nie jest to zmiana złośliwa ale kość jest wysadzona dość mocno guzami. Za 3 mies kontrola i może wtedy coś więcej się dowiem. Na razie pełen luz.
Odpowiedz
(23-02-2020, 17:06)Orchidea napisał(a): Ja o tatuażu ostatnio myślę.
Ja już od jakiegoś czasu też. Mały na kostce stopy :* Marzenia może kiedyś się spełnią. Wszystkim życzę pospełniania ich marzeń Uśmiech Pozdrawiam ciepło
Odpowiedz
(23-02-2020, 23:27)mufa napisał(a): Anka przyznam szczerze że jak ja usłyszałam że mogę mieć nowotwór w kosci to też podupadła na duchu, ale z czasem jakoś wszystko się ułożyło. Tzn. na chwilę obecną wiem że nie jest to zmiana złośliwa ale kość jest wysadzona dość mocno guzami. Za 3 mies kontrola i może wtedy coś więcej się dowiem. Na razie pełen luz.
O kurcze! Wazne ze to nic zlosliwego! Najwazniejsze
ja jestem spod znaku raka to moze w tej kwestii juz wystarczy Duży uśmiech
najgorsze jest czekanie na postawienie diagnozy choc ja nie mam co narzekac bo mi lekarz zalozyl od razu zielona karte.

(23-02-2020, 23:34)asia_mys napisał(a):
(23-02-2020, 17:06)Orchidea napisał(a): Ja o tatuażu ostatnio myślę.
Ja już od jakiegoś czasu też. Mały na kostce stopy :* Marzenia może kiedyś się spełnią. Wszystkim życzę pospełniania ich marzeń Uśmiech Pozdrawiam ciepło
Pamietaj ze na termin u tatuatora czasem trzeba czekac i pol roku. Wiec mysl i sie zapisuj
stopa tez super miejsce
Odpowiedz
(24-02-2020, 07:32)Anka napisał(a):
(23-02-2020, 23:27)mufa napisał(a): Anka przyznam szczerze że jak ja usłyszałam że mogę mieć nowotwór w kosci to też podupadła na duchu, ale z czasem jakoś wszystko się ułożyło. Tzn. na chwilę obecną wiem że nie jest to zmiana złośliwa ale kość jest wysadzona dość mocno guzami. Za 3 mies kontrola i może wtedy coś więcej się dowiem. Na razie pełen luz.
O kurcze! Wazne ze to nic zlosliwego! Najwazniejsze
ja jestem spod znaku raka to moze w tej kwestii juz wystarczy Duży uśmiech
najgorsze jest czekanie na postawienie diagnozy choc ja nie mam co narzekac bo mi lekarz zalozyl od razu zielona karte.

(23-02-2020, 23:34)asia_mys napisał(a):
(23-02-2020, 17:06)Orchidea napisał(a): Ja o tatuażu ostatnio myślę.
Ja już od jakiegoś czasu też. Mały na kostce stopy :* Marzenia może kiedyś się spełnią. Wszystkim życzę pospełniania ich marzeń Uśmiech Pozdrawiam ciepło
Pamietaj ze na termin u tatuatora czasem trzeba czekac i pol roku. Wiec mysl i sie zapisuj
stopa tez super miejsce
Dzwoniłam już na czerwiec terminy. Ja chcę do konkretnej osoby. Będę musiała do Warszawy pojechać, bo obok mojej miejscowości już ta konkretna osoba tatuażu nie wykonuje.
Odpowiedz
Jestem po usg kolejnym, zmiana ciut wieksza niz na 1 usg
18 marca biopsja
Mam podejrzenie nowotworu ale lagodnego
Poki co mam sie nie stresowac przyjsc na biopsje i czekac na wynik
Onkolog mowi ze mi to biopsja wytna w calosci- oby
Zobaczymy
Krew do badania oddalam
Tylko ze ja mam maloplytkowosc wiec musze szperac w necie jak podciagnac ciut plytki zeby pozniej nie bylo dolegliwosci przykrych
Milego dnia
Ja ide spac bo ostatnio to zapomnialam co to sen
Jestem oslabiona i zmeczona
Odpowiedz
Anka i dobrzeUśmiech zrobią biobsję, może w całości się tego pozbędziesz przy okazjiUśmiech
Odpowiedz
Trzymam kciuki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości