Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Agica dzwon i pytaj
Ja tez na dniach bede dzwonic bo mam lek fo 12 kwietnia
U mnie nie wumyznaczaja wizyt mam dzwonic i ustalac termin jak konczy mi sie lek
Odpowiedz
(17-03-2020, 17:19)agica napisał(a):
(17-03-2020, 16:10)baryla1969 napisał(a): Mi chcieli odwołać wczorajszy rezonans, ale jak się dowiedzieli, że kontrolny z programu lekowego to już nie odwołali. Za to za tydzień mam wizytę u doktorki po tym rezonansie i po tablety i to mnie ciekawi teraz czy nie odwołają. A jak odwołają to jak z tabletami zrobią?
A dzwonili do Ciebie? Ja mam 27 marca i nie wiem czy czekać czy dzwonić

Dzwonili nawet dwa razy. W czwartek żeby przełożyc właśnie i wtedy powiedziałem że z programu. To kobitka powiedziała, że oddzwoni bo nie wie w takim razie co zrobić. A jak drugi raz zadzwoniła, to powiedziała, ze faktycznie z programu nie odwołują i jest aktualne. Tylko godzinę zmieniła na wcześniejszą, ale to akurat mi pasowało. Aha a jak pytałem na kiedy ogólnie przekładają to było, że na maj.
Odpowiedz
(17-03-2020, 12:26)Anka napisał(a): Obym nie zapeszyla piszac wam
Dzwonilam dzis i znow odebrala Pani ktorej truje gitare od wczoraj telefonami
I mowi tak „ dzwonil ktos do Pani ze ma Pani biopsje odwolana?” Odpowiadam grzecznie „ Nie”
Na co pani „ To prosze nie wydzwaniac a przyjechac na biopsje”
No to licze ze juz dzis telefonu nie otrzymam i jutro poddam sie tej malo przyjmnej ale potrzebnej biopsji
Uffffffffff
Swoja droga wiecie czy lekarz 1 kontaktu moze wystawic tabl anty?
Mam 1 opakowanie
Moja gin nie przyjmuje prywatnie
A za wystawienie recepty pobiera oplate
Tel nie odbiera
Swoja droga mam pytanie do wszystkich
Nie bede watku zakladac
Czy odwolali wam wizyty u stomatologow, okulistow , ginekologow itp?
Nawet te np kwietniowe


Super z tą biopsjąUśmiech coś pozytywnego w tym zamieszaniuUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
A oki dziękuję. Spróbuję coś ogarnąć.
Odpowiedz
(17-03-2020, 19:18)hela napisał(a):
(17-03-2020, 12:26)Anka napisał(a): Obym nie zapeszyla piszac wam
Dzwonilam dzis i znow odebrala Pani ktorej truje gitare od wczoraj telefonami
I mowi tak „ dzwonil ktos do Pani ze ma Pani biopsje odwolana?” Odpowiadam grzecznie „ Nie”
Na co pani „ To prosze nie wydzwaniac a przyjechac na biopsje”
No to licze ze juz dzis telefonu nie otrzymam i jutro poddam sie tej malo przyjmnej ale potrzebnej biopsji
Uffffffffff
Swoja droga wiecie czy lekarz 1 kontaktu moze wystawic tabl anty?
Mam 1 opakowanie
Moja gin nie przyjmuje prywatnie
A za wystawienie recepty pobiera oplate
Tel nie odbiera
Swoja droga mam pytanie do wszystkich
Nie bede watku zakladac
Czy odwolali wam wizyty u stomatologow, okulistow , ginekologow itp?
Nawet te np kwietniowe


Super z tą biopsjąUśmiech coś pozytywnego w tym zamieszaniuUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odezwe sie jak juz wyjde z tego osrodka i odetchne z ulga ze teraz tylko wynik potwierdzajacy podejrzenia ze to lagodny
Odpowiedz
Do mnie dziś dzwolili z Piekar i odwołali wizytę u ortopedy.
Odnośnie programu to są specjalne wytyczne co i jak ma wyglądać. Ja na szczęście dopiero w maju mam wizytę, ale badań nie mogę zrobić a po mies miałam powtórzyć.
Odpowiedz
U nas wizyt nie odwołują. Endokrynolog zadzwoni w porze wizyty i telefonicznie pogadamy. Dostałam Smsa.
Do mojej mamy specjalista też zadzwoni w godzinie wizyty. Ja już żadnych nie odowołuję bo się z neuro wkopałam.
W każdym razie rehabilitację mężowi odwołali, pielęgniarka też nie może przychodzić ale mam nadzieję, że lekarka przyjedzie. Ja jednak ssaki do traheo śpię dokupiłam. Muszę jednak zgłosić się do lekarza po zlecenie bo można bankruta strzelić.
Odpowiedz
Ja mam wizytę u stomatologa na poniedziałek i na razie żadnej informacji nie dostałam że jest odwołana więc mam nadzieję że będzie normalnie.
Do ginekologa mam na 1 kwietnia.
Ale obie wizyty prywatne więc to może też inaczej...

A jeśli chodzi o tabletki anty to lekarz rodzinny może je wypisać jeśli jest to kontynuacja. Nie może sam zalecić żadnych tabletek ale może wypisać receptę jeśli tabletki są już ustalone przez ginekologa.
Mi rodzinny wypisuje. Teraz też dzwoniłam bo mi braknie do wizyty i jutro mam zadzwonić po numer recepty.
Odpowiedz
Dzieki Klaudia za info
U mnie wlasnie prywatnie odwoluja wizyty lekarze
Mam nadzieje ze tobie nie odwolaja zadnej wizyty
Odpowiedz
Moja gin bierze 30 zl za wypisanie recepty
Wiec moze kaze zrobic przelew zanim da recepte na sms
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości