Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Anka, tak wolałabym żeby odwołali albo żeby odbyła się telefonicznie, bo L4 mi już wypisać nie może, więc i tak wizyta nic nie wniesie. A muszę się tylko narażać
Odpowiedz
Mufa, faktycznie bez sensu. Mi to odwołali wszystko. I okulistę, i przepływy, i neurologa lokalnego. Martwię się tylko o odbiór leku. Nie chcę tam za bardzo jechać i nie chce męża narażać. Zwłaszcza, że oni mają raczej luzackie podejście do życia. Już się ostatnio trochę stresowałam, bo tam była grupa, która pierwsza wróciła z Chin. Akurat odbierałam lek :-)
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
No i u mnie już też jest potwierdzony przypadek Smutny
Odpowiedz
Przerabane. Powinni wysylac do domu w takiej sytuacji. I tak badań się nie zrobi.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(05-04-2020, 11:58)Akinom napisał(a): Przerabane. Powinni wysylac do domu w takiej sytuacji. I tak badań się nie zrobi.
Cześć.A co z tym wysyłaniem do domu?jest czy nie ma ?trzeba złożyć wniosek o to?sami chyba nie zaproponują?
Odpowiedz
(05-04-2020, 12:40)basiapolk@wp.pl napisał(a):
(05-04-2020, 11:58)Akinom napisał(a): Przerabane. Powinni wysylac do domu w takiej sytuacji. I tak badań się nie zrobi.
Cześć.A co z tym wysyłaniem do domu?jest czy nie ma ?trzeba złożyć wniosek o to?sami chyba nie zaproponują?
Nie wiem czy w ogole ktos zaproponowalby wyslanie
ja nie moge odebrac ze swojego szpitala w Starachowicach bo zakazny, mialam odebrac w Skarzysku nie moglam bo kwarantanna na neurologii- 
jade jutro do Ostrowca po lek . Nie bylo pewne czy mi wydadza czy nie
tak wiec ja bylam w takiej sytuacji
jak spytalam czy wysla mi do domu lek skoro ma szpital zarowno moj jak i Skarzyski Tec na stanie- uslyszalam dlaczego mieliby wyslac. Mam odebrac osobiscie ale z innego miasta
Odpowiedz
No właśnie w myśl tego rozporządzenia powinni wysłać jeśli nie ma jak odebrać, a nie miałaś jak odegrać z ich winy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(05-04-2020, 16:25)hela napisał(a): No właśnie w myśl tego rozporządzenia powinni wysłać jeśli nie ma jak odebrać, a nie miałaś jak odegrać z ich winy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I jeszcze lek na mc
gdzie w takiej syt kazdy z nas powinien/powinna dostac lek na min 3 mce do 6 mcy
nie jest logiczne zebym ja teraz jezdzila taki kawal co mc 
odleglosc pal licho ponad godzina w jedna strone
ale co mc latac juz bez sensu
Odpowiedz
No bezsensu zupełnie, nie wiedzą ile to szaleństwo jeszcze potrwa i się asekurują


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ale min. 3 miesiące powinni dać. A nie narażać nas i na stres i teoretycznie na złapanie tego świństwa.

Mam głęboko w tyle ich asekurację.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Akinom, 4 gości