Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Też się zastanawiam co to za badanie. My wszyscy w domu byliśmy. Mąż nie mógł pracować, najstarszego zwolnili. Więc był ten czas twórczy. Remont kuchni zrobiliśmy, zaległe prace w mieszkaniu. Dzieciom łóżko piętrowe kupiłam. Zaplanowałam im szafę do pokoju. Napiszę wam, że fajnie było jak wszyscy w domu byliśmy. Mąż ogarniał lekcje, ja się wyspałam, najstarszy zakupy robił. Myślałam że będzie źle a było super.
Odpowiedz
To z grubsza - badanie, które ma ocenić stopień nietrzymania moczu. Sądząc z opisu niezła rzeźnia, chociaż dziewczyny w wątku mu poświęconym piszą, że nie jest tak źle.

Np. https://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-s...-PXHN.html
Odpowiedz
(28-05-2020, 17:08)belanna napisał(a): To z grubsza - badanie, które ma ocenić stopień nietrzymania moczu. Sądząc z opisu niezła rzeźnia, chociaż dziewczyny w wątku mu poświęconym piszą, że nie jest tak źle.

Np. https://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-s...-PXHN.html Niezbyt przyjemne pewnie. Z drugiej strony czy są badania przyjemne.... Jak trzeba to trzeba. Dasz radę. 
Odpowiedz
Ja uwielbiam MRI hehe
Odpowiedz
(28-05-2020, 19:47)agica napisał(a): Ja uwielbiam MRI hehe
Ja nie
Odpowiedz
(28-05-2020, 21:31)Orchidea napisał(a):
(28-05-2020, 19:47)agica napisał(a): Ja uwielbiam MRI hehe
Ja nie
Wiem, dla niektórych to ciężkie do przełamania. Ja mam w głowie jakie to cudowne urządzenie i bardzo ważny wynik... dla mnie bezbolesne i jeszcze muzyka
Odpowiedz
(28-05-2020, 21:43)agica napisał(a):
(28-05-2020, 21:31)Orchidea napisał(a):
(28-05-2020, 19:47)agica napisał(a): Ja uwielbiam MRI hehe
Ja nie
Wiem, dla niektórych to ciężkie do przełamania. Ja mam w głowie jakie to cudowne urządzenie i bardzo ważny wynik... dla mnie bezbolesne i jeszcze muzyka
Ja sobie radzę. Łatwo nie jest bo mam klaustrofobię. Lecz jak człowiek ułoży sobie w głowie plan i nie myśli o tym to da radę. Nasz mózg jest niesamowity.
Odpowiedz
Kurde nie mogę usnąć
Boli mnie głowa
Od jakiegoś czasu często boli mnie głowa
Ehhh
A muszę wstać wcześnie rano
Zapowiada się ciężki dzień
Odpowiedz
Anka to chyba coś w pogodzie jest. Mnie cały tamten tydzień bolała głowa. Dzisiaj też coś zaczyna, ale zwaliłam winę na monitor w pracy. Stary się zepsuł i dostałam nowy trochę większy i nie mieści się tam gdzie powinien. Staram się ograniczać patrzenie w niego.

A tak się Wam jeszcze pochwałę. Dostałam mały awans. Dla mnie bomba bo mam dużo więcej aktywności. Nie siedzę przy biurku 8 godzin, tylko trochę się pogimnastykuje i pochodzę po zakładzie. Przede wszystkim czuję się dużo lepiej.
Odpowiedz
Gratuluje ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Olaa, 8 gości