Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(01-06-2020, 09:23)Bubka napisał(a): Anka to chyba coś w pogodzie jest. Mnie cały tamten tydzień bolała głowa. Dzisiaj też coś zaczyna, ale zwaliłam winę na monitor w pracy. Stary się zepsuł i dostałam nowy trochę większy i nie mieści się tam gdzie powinien. Staram się ograniczać patrzenie w niego.

A tak się Wam jeszcze pochwałę. Dostałam mały awans. Dla mnie bomba bo mam dużo więcej aktywności. Nie siedzę przy biurku 8 godzin, tylko trochę się pogimnastykuje i pochodzę po zakładzie. Przede wszystkim czuję się dużo lepiej.
Gratulacje ?
Odpowiedz
Super Uśmiech gratki Uśmiech zdecydowanie najlepsza jest praca mieszana
Odpowiedz
Gratulacje i wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka
Odpowiedz
Chyba w poprzednim poście nie poszło. Gratulacje.
Odpowiedz
Dziękuję bardzo. Teraz będę miała intensywny okres w pracy a nauki więcej niż w szkole Oczko miłego dnia
Odpowiedz
Cicho na forum.
Mam nadzieję, że u Was wszystko ok.
Dziś w końcu słońce u mnie wyszło.
Może zrobi się ciepło i słonecznie
Miłego dnia
Odpowiedz
Cześć Wszystkim.
Dawno mnie nie było. Tzn czytam częściej niż piszę. I wyczytałam, że zmagacie się w ostatnim czasie z bólem głowy. Myślałam, że tylko mnie tak sponiewierało [emoji6]
Najgorsze jest to, że u mnie odezwały się bóle Hortona a nie mogę brać żadnych leków obecnie bo... W końcu jestem w ciąży [emoji16]

Wytrwałości nam życzę!

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
No ja codziennie na wieczór odczuwam ból głowy, zwalam to na pogodę
Gratuluje ciąży! Zdrówka dla Was
Odpowiedz
Marzena - gratuluję Uśmiech 

A ja dzisiaj klaskam uszami, bo w rezonansie wyszła tylko jedna zmiana, wprawdzie nowa i aktywna, ale tylko jedna, więc nie ma podstaw do zmiany leku. Zostaję na Aubagio. W dodatku dostałam zapas na 3 miesiące. Jest super Duży uśmiech
Odpowiedz
Dzięki Dziewczyny [emoji3]
Oby tylko takie zmiany nas dopadały albo i wcale.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości