Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Super Natalia oby tak dalej
Odpowiedz
Natalia gratuluję Oczko Tak trzymaj Oczko
Odpowiedz
Dziękuję, trzeba walczyć  Uśmiech
Odpowiedz
Gratuluję Natalka Uśmiech tak trzymac Oczko
Odpowiedz
GratulacjeUśmiech jesteś super przykładem że sm nie może zmienić nam planówUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Natalia99 gratuluję ? !! Mufa , współczuję miałam taki okres że co sezon to miałam ta jelitowe okropna , ja się leczyłam węglem aktywnym i nuforokdazyd czy jakoś tak , choć myślę że pewnie Ci już przeszło . Zastanawiałam się gdyby to teraz mnie dopadło to jak z tecfidera czy odstawiacie ja na czas jelitowk
Odpowiedz
A ja wczoraj obcięłam włosy na boba i ponad 25 cm oddałam na fundację rak'n'roll. Nawet długo się nie zastanawiałam. Już trochę miałam ich dość, teraz o wiele lżej na głowie Uśmiech

(29-11-2017, 22:00)Anna 888 napisał(a): Natalia99 gratuluję ? !! Mufa , współczuję miałam taki okres że co sezon to miałam ta jelitowe okropna , ja się leczyłam węglem aktywnym i nuforokdazyd czy jakoś tak , choć myślę że pewnie Ci już przeszło . Zastanawiałam się gdyby to teraz mnie dopadło to jak z tecfidera czy odstawiacie ja na czas jelitowk
Ja nie odstawiałam Uśmiech
Odpowiedz
Wow Marta super zmiana wizerunku jest a przy okazji pomoc.

Anna ja dzwoniłam do lekarki to mówiła żeby odstawić na dzień w którym z nas leci
Odpowiedz
Marta_L dobra decyzja Oczko
Ja na początku listopada zawiozłam siostrzenicę bo też na tę fundację chciała oddać włosy. Nie wiem jak u Ciebie ale ja przeżyłam z nią chwilę grozy jak zaczęła panikować, że miały zostać trochę dłuższe. Taki mały chwilowy szok dziewczyna miała ale szybko przeszło Oczko

Zdrowia niedysponowanym Oczko

Chociaż ostatnio jak w pracy życzyli mi zdrowia to powiedziałam, żeby lepiej kasy życzyli bo zdrowie i tak już się sypnęło Oczko
Odpowiedz
Mufa dokładnie tak. Włosy nie zęby - odrosną a pomagać zawsze warto Uśmiech
Słoneczko25 ja nie panikowałam, wlosy miałam do pasa i już mnie za bardzo męczyły. Ten bob u mnie nie jest też aż taki krótki Uśmiech Moja fryzjerka bardzo dobrze rozumie o co mi chodzi ale zdjęcie z internetu oczywiście też jej pokazałam. I w dodatku jakoś bardziej sama sobie się podobam Język I mąż zadowolony Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości