Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej
#11
[Obrazek: 4f93b273f9f743b2d289621bb7798a69.png]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

[Obrazek: 395f6deb20b0bff0baaa086130df39da.png]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#12
(05-10-2018, 16:45)Marx napisał(a): Mam na imię Rafał lat 40.
Nie zostałem jeszcze zdiagnozowany ale mam sporo niepokojących objawów.
Zaczęło się od tego zdrętwiała mi lewa część ciała a potem nastąpiły różne bóle w nogach i rękach/teraz przeczulice i drętwienie/, zawroty szumy i pulsowanie w głowie po wysiłku.Rezonans wykazał zmiany niedokrwienne w mózgu/bez kontrastu/ .W PMR bez prążków i index IgG poniżej 0.7.Wysłano mnie do poradni psychologicznej lecz nie wierzę w to że to wina nerwicy.Objawy się utrzymują,szczególnie palenie skóry i zawroty głowy i to nie daje mi spokoju.Neurolog stwierdził ,że jestem zdrowy.Czy powinienem zrobić sobie rezonans rdzenia by wykluczyć SM?Boję się jak diabli.Tym bardziej że w moim wieku często diagnozuje się postać pierwotnie postępującą.Niestety moja partnerka nie wytrzymuje presji i mówi o rozstaniu.Dostaję więc porządnego kopniaka od życia i trochę mi z tym ciężko.Chciałbym móc jej obiecać, że będzie ze mną wszystko ok ale nie mogę tego zrobić bo nie wiem.Chciałem się jej oświadczyć ale teraz nie wiem czy mogę być aż tak samolubny i skazywać ja na opiekę nad niepełnosprawnym...To duży dylemat moralny.Kocham ją bardzo do tego stopnia ,iż mógłbym pozwolić jej odejść i związać się z kimś "perspektywicznym"...Najgorsze jest to że nie wiem co mi tak naprawdę dolega a wszystkie objawy pasują do SM...


Skazywać ja na opieke nad niepelnosprawnym- a zwiazki to sie tworzy tylko w zdrowiu ? Nie Tobie tylko decytowac o tym czy wasz zwiazek ma szanse przetrwac czy nie. Popros o reke to sie okaze czy dziewczyna kocha i chce z Toba byc czy nie. Ps. Skad pomysl ze bedzie sie musiala Toba opiekowac? A moze jej nie przeszkadza to ze jestes chory? Moze warto postarac sie o diagnoze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ukrywam ze ja również czytając post Rafała od razu pomyślałam ze juz gdzieś to czytałam. Mam wrażenie ze to kolejne konto tej samej osoby. Nie chce mi się wierzyć ze to przypadek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
(05-10-2018, 19:15)Marx napisał(a): Ale o co chodzi?

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Chodzi o to że odpisałeś z konta innego użytkownika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
He he dziewczyny Cie wrabiajaUśmiech Nie daj sie!

A tak wogóle witaj.Widzę ;że mamy zbliżone problemy.Skąd jesteś?
Odpowiedz
#15
Ja nie wiem o co chodzi...;(

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#16
Nikt tu nikogo nie wrabia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeszcze tylko posta od shazzy brakuje do kompletu,


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#17
Niech się każdy diagnozuje po prostu. Wspieram.
Odpowiedz
#18
W działanie forum zaangażowało się wiele osób, których poświęcony czas, doświadczenie i wiedza sprawiają, że nikt kto tu napisze nie jest pozostawiony sam sobie. Nie ma potrzeby tworzenia kilku kont, żeby uzyskać pomoc. Staram się zrozumieć pewne irracjonalne zachowania, szukanie odpowiedzi za wszelką cenę, ale.. opisując po raz kolejny te same fakty, najprawdopodobniej usłyszy się te same rady.

Sprawdziłyśmy z Joanną dane logowania, 4 konta obsługiwane są z jednego adresu IP. Marx, bardzo proszę o zaprzestanie pisania z kilku kont, a najlepiej ich wykasowanie. Jeden użytkownik = jedno konto. Tej zasady się trzymajmy. Jej łamanie skutkować będzie banem. Jeśli chcesz wyjaśnić tę sytuację lub miałabym Ci pomóc ze skasowaniem dodatkowych kont, napisz na priv.
Odpowiedz
#19
[emoji1303]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
I wszystko jasne! Super[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości