Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mrugam oczkiem do wszystkich SMów
#11
(27-03-2021, 18:46)yasmina napisał(a): Witaj Morti i ponownie witaj Redheadgirl - dobrze, że covid przebiegł spokojnie, podobnie jak u mnie. Pozdrawiam
dobra nowina, śmieję się że nic mnie nie pokona, wiec covid też nie Uśmiech chociaż okropnie brzmi to że jestem ozdrowieńcem Uśmiech no ale cóż
Życie jest piękne. Serce  Trzeba tylko brać odpowiednie leki
taki żarcik kosmonaucik  Uśmiech


Odpowiedz
#12
(29-03-2021, 17:57)redheadgirl napisał(a):
(27-03-2021, 18:46)yasmina napisał(a): Witaj Morti i ponownie witaj Redheadgirl - dobrze, że covid przebiegł spokojnie, podobnie jak u mnie. Pozdrawiam
dobra nowina, śmieję się że nic mnie nie pokona, wiec covid też nie Uśmiech chociaż okropnie brzmi to że jestem ozdrowieńcem Uśmiech no ale cóż
Też jestem ozdrowieńcem i przy dwóch chorobach autoimmunologicznych/nadczynność tarczycy/ dałam radę... Uśmiech
Odpowiedz
#13
Hashimoto jest auto. Tak mi się coś kojarzy że czytałam.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#14
No niestety też jest auto, mam ją w przebiegu Gravesa-Basedova.
Odpowiedz
#15
I będzie wszystko jasne Język ja kiedyś miałam niedoczynność tarczycy, ale teraz mam już wszystko w normie, więc mogę powiedzieć że tarczyce mam zdrową.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#16
Cześć wszystkim razem i każdemu z osobna Uśmiech Jestem bratem Marka i to on jest SM, mam na imię Jarosław i myślę, że to właśnie forum i społeczność której poszukiwałem Uśmiech - mieszkamy na Śląsku, pozdrawiam(y) serdecznie Uśmiech
Odpowiedz
#17
(31-03-2021, 08:14)e-smka napisał(a): Bo mi się wydaje, że choroba Gravesa... jest auto, a nie sama nadczynność, bo można mieć nadczynność i to nie jest wtedy auto. Ale z ciekawości jak pojadę do mojego endo jakoś maj/czerwiec to ja mu się zapytam Uśmiech
Możliwe, mój endo kazał zrobić jakieś badanie, gdzie wyszło, że mam GB, ale też tak nie do końca, bo nie mam żadnych objawów. Po lekach tarczyca się uspokoiła, TSH w normie.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam Jarku - bracie Marka, też jestem ze Śląska.
Odpowiedz
#18
Hej Morti  Uśmiech pozdrawiam
Odpowiedz
#19
(31-03-2021, 08:43)brat_marka napisał(a): Cześć wszystkim razem i każdemu z osobna Uśmiech Jestem bratem Marka i to on jest SM, mam na imię Jarosław i myślę, że to właśnie forum i społeczność której poszukiwałem Uśmiech - mieszkamy na Śląsku, pozdrawiam(y) serdecznie Uśmiech
Witaj Jarosławie Uśmiech
Załóż nowy temat i napisz o Waszej sytuacji - jak zaczęła się choroba Twojego brata, jak ją znosi, czy się leczy itd.
Pytaj, o co chcesz, z chęcią odpowiemy Uśmiech
Odpowiedz
#20
Pozdrowienia ???
Wszystkich
Ps. Szczecinianki lato się zbliża może jakieś wyjście na ławeczkę, spacer świerże powietrze?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości