Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karmienie piersią / a Lek Copaxone
#11
Witam wszystkich,


jestesmy już po rozwiazaniu , calą ciazę żona brala copaxone (1 tydzień przed urodzeniem przerwaliśmy)
Coreczka urodzila sie zdrowa 10/10 w skali apgar, nie widac zadnych nieprawdlowosci.


Pozdr.
Tommi
Odpowiedz
#12
SuperUśmiech dużo zdrowia dla żony i córeczkiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
Dzięki, że sie podzieliłeś tą informacją, to będzie pomocne dla wielu osób na forum. Gratulacje! Uśmiech
Odpowiedz
#14
Super gratuluję Uśmiech
Odpowiedz
#15
Gratulacje
Odpowiedz
#16
Hej to ja też juz sie pochwalę :-) Synek urodził się 22.11, 10/10 pkt. Miałam cesarskie cięcie, znieczulenie w kręgosłup. Bardzo szybko wróciłam do sprawności. Karmie mm, był plan karmienia piersią kilka miesięcy ale jakoś mi nie wyszło a mleko modyfikowane też ma swoje plusy. Po nowym roku będe wracać do proframu, oby na Tecfidere :-D
Odpowiedz
#17
(04-12-2018, 16:38)Gigi napisał(a): Hej to ja też juz sie pochwalę :-) Synek urodził się 22.11, 10/10 pkt. Miałam cesarskie cięcie, znieczulenie w kręgosłup. Bardzo szybko wróciłam do sprawności. Karmie mm, był plan karmienia piersią kilka miesięcy ale jakoś mi nie wyszło a mleko modyfikowane też ma swoje plusy. Po nowym roku będe wracać do proframu,  oby na Tecfidere :-D

Grratuluje!
Odpowiedz
#18
Gigi gratulacje
Odpowiedz
#19
Hej☺ dziewczyny powiedzcie czy karmicie piersią czy mm? Nie wiem co wybrać...
Odpowiedz
#20
Ja matką jeszcze nie jestem, ale jestem pedagogiem specjalnym po wielu dodatkowych studiach i szkoleniach z zakresu zaburzeń rozwoju, wiec z pewnością mam lekko skrzywiony światopogląd, ale wybrałabym karmienie piersią, bo wiele wskazuje na to, że jest to korzystniejsze dla dziecka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości