Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czesc wszystkim
#1
czesc nazywam sie Mikolaj moja partnerka zostala dzisiaj zdiagnozowana z SM jestemy w 8mym miesiacu ciazy mieszkam w Wellington takze bardzo daleko ale bardzo sie ciesze ze znalazlem to forum jestem tutaj zeby sie uczyc 

dziekuje
Odpowiedz
#2
Witamy Uśmiech opisz coś więcej o Waszej drodze. dużo zdrówka dla mamy i maleństwa Uśmiech
Odpowiedz
#3
Cześć, pytaj śmiało, napisz coś więcej, pierwszy raz słyszę o diagnozie w trakcie ciąży, co się działo że zaczęli diagnozę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
Czesc! Napisz co sie stalo ze doszlo do postawienia partnerce diagnozy.
Odpowiedz
#5
Czesc Mikolaj :Uśmiech chyba nie mogles trafic lepiej, z tego co piszesz to jestesmy z Zona w podobnej sytuacji co Wy, pytaj, czytaj, opowiadaj Uśmiech
witamy na pokladzie
Odpowiedz
#6
Witaj na forum. A jakie objawy miała partnerka? Czy to się zaczęło przed ciążą?
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#7
Cześć MikołajUśmiech  Na początek gratulacje Uśmiech i napisz jak to wyglądało u Twojej partnerki, początek choroby, objawy, jak się czuje teraz ?
Odpowiedz
#8
Czesc przede wszystkim dziekuje za cieple slowa. Diagnoze dostalismy wczoraj takze dopiero oswajamy sie z informacja. Wszystko zaczelo sie okolo 6miesiecy temu kiedy Amy lezala na kanapie i nagle powiedziala ze nie czuje prawej reki prawego policzka ucha oraz prawej czesc glowy poniewaz wiedzielismy ze jest w ciazy uznalismy ze nie mozna lekcewazyc tych objawow i zadzwoniismy po karetke bylismy na pogotowiu cala noc diagnoza atak stresu... no tak pracuje ciezko jest w ciazy pomyslelismy ze tak... ale czas mijal a Amy nie odzyskala sprawnosci w prawej rece ona zawsze byla bardzo sprawna grala w tenisa uczestniczyla w turniejach pracuje jako ubran designer architect i czesco szkicuje/rysuje okazalo sie nagle ze nie moze tego robic nauczyla sie szybko robic wszystko lewa reka razem z pisaniem i rysowaniem ale nie dawalo nam to spokoju uznalismy ze trzeba zrobic MRI ale jako ze jest w ciazy kazali nam sie dwa razy zastanowic... wczoraj przyszly wyniki MRI i odkryli 6 ognisk zapalnych mam wszystko po ang takze nie wiem jak to przetlumaczyc ale diagnoza jest MS jestesmy w 8mym miesiacu i maluch bedzie z nami wkrotce.

u mnie 12h roznicy stad pozna odpowiedz
Odpowiedz
#9
Czesc wszystkim ponowanie! maly update ode mnie po konsultacji z lekarzami zrobione badania na obecnosc wirusa JC czekamy na rezultat. Po porodzie, do ktorego zostalo nam 6tygodni naurolog polecil leczenie Natalizumab (Tysabri) i co 6 tygodniowe infuzje uzaleznione od wyniokow na JC virus. Mojej partnerce wszystko leci z rak ma problemy z prowadzeniem auta bardzo ciezko mi patrzec jak z dnia na dzien pelna energii sprawna osoba stracila pewnosc siebie Smutny mam nadzieje ze leki pomoga
Odpowiedz
#10
Debowskim pewnie po jakimś czasie oswoicie się z sytuacją i będziecie żyć normalnie a co za tym idzie partnerka wróci "do normy". Początki są na prawdę trudne a tu jeszcze ciąża więc dodatkowy stres
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości