Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie :)
#21
Hello [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#22
Mi też potencjaly wyszły ok. A odnośnie programu to u nas po prostu mówią że Cię wpisują i czekasz na decyzję NFZ. Żadnych lekarzy nie miałam
Odpowiedz
#23
Cześć Blanko,

jesteś z GDA, byłaś u dr Fryze na konsultacji? On przyjmuje w szpitalu kolejowym (nie wiem czy to poprawna nazwa). Ja u niego byłem i zostałem wpisany na listę z NFZ.
Głowa do góry Oczko
Odpowiedz
#24
Hm, leczę się w Poradni Neurologicznej w Akademii Medycznej u dr. Wójcik. Dzięki za kontakt umówię się tam na konsultacje po 5-09.
Odpowiedz
#25
Zarejestrowałam się do dr. Fryzae na 2 - 02-2016.
Odpowiedz
#26
To jest bardzo sympatyczny lekarz. Wysłucha, zbada i powie co dalej. Kolejki do niego były zawsze więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Tłumy ludzi czekają w poczekalni i nie zawsze ten kto ma wizytę na np. 10 wejdzie przed 13.
Odpowiedz
#27
Dziękuję za namiary Uśmiech uzbroję się w cierpliwość i kanapki Uśmiech
Odpowiedz
#28
Ja nie lubię czekać w kolejkach więc w szpitalu byłem o 6 rano, czekałem na lekarza czytając gazetę. Najlepsze było to, że np. na 20min przed planowanym przyjściem lekarza szedłem do WC mówiąc osobie za mną, że idę do WC. Wracam, staję przy drzwiach, a ktoś życzliwy PANIE TU JEST KOLEJKA DO CHOLERY, LUDZIE OD 7 TU CZEKAJĄ. Ech...
Odpowiedz
#29
haha no pampersa to nie wezmę ze sobą Uśmiech mam na godz. 11. warto jechać o 7ej?
Odpowiedz
#30
Nikt nie da Tobie gwarancji, że o 11 wejdziesz. Wybór należy do Ciebie Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości