Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Witam piszę  bo muszę gdzieś wygadać. 
Moje problemy zaczęły się 2 miesiace temu bynajmniej tak myślę, zaczęło  się od mrowienie stóp i dłoni jak bym włożył  je do gorącej  wody i dziwnego ucisku w karku po 3 dniach mi przeszło, pozostało ciągle zmęczenie i szybkie meczenie miesni po niewielkim wysiłku i nadal uczucie ucisku  w karku,miesiąc spokoju i nagle od rano ból  prawego oka  wieczorem zaczął rozmazywać mi się obraz wizyta na SOR .Okulista wszystko w porządku, neurolog i tk też ok wypis że szpital budzę się rano wszystko wróciło do normy.
2 tygodnie spokoju zaczela się sztywnosc lewej nogi razem z bolesnymi skurczami przy chodzeniu, po tygodniu znów ból oka który trwa do dziś tym razem bez rozmazywania obrazu,boli za gałka  .W między czasie byłem u swojej Pani doktor wyniki krwi wszystko w porządku młody Bóg, przed weekendem dostałem tabletki na sztywnosc miesni ale je odrzucilem bo mój  żołądek nie wyrabiał, wyprosilem rtg kregoslupa idę jutro. Wspomniałem Pani doktor o SM  odpowiedziała tylko ze SM nie daje takich objawów w między czasie zaczęła się sztywnosc lewej ręki i bolesne skurcze ogólnie czuje jakbym lewa stronę miał słabszą gdy idę czasem ściąga mnie na lewo, sam niewiem co o tym wszystkim myśleć  jestem zarejestrowany do psychiatry ogólnie czuję się  coraz gorzej fizycznie i na umyśle.  Proszę  poradzić mi co mam robić czy iść samemu do neurologa czy po prostu leczyć się na głowę?
Odpowiedz
#2
Hej! Wiem, ze to trudne, ale sprobuj sie nie nakrecac, to niczego nie zmieni.
Ja bym poszla do dobrego neuro (znanylekarz.pl), najlepiej specjalizujacego sie w SM. Bez rezonansu i badanii plynu mozgowo-rdzeniowego raczej nie dostaniesz diagnozy. W sm objawy tak szybko nie znikaja, ja z oczoplasu wychodzilam miesiac (biorac leki), a z zaburzen czucia 2 tyg (po serii zastrzykow).

I jesli mozesz, to uzywaj prosze przecinkow, bo taki blok tekstu trudno sie czyta ?

Powodzenia i daj znac jak sie potoczyla diagnostyka
Odpowiedz
#3
Czesc!
Poszukaj dobrego neurologa.
Masz objawy ktore wystepuja w SM ale moze byc to zupelnie inna choroba.
Jak pisala speculum bez mri i badania plynu nikt nie postawi od tak diagnozy
Ps. Rob spacje jak piszesz tak dlugi post- oczy sie mecza
Odpowiedz
#4
Dokładnie tak jak piszą dziewczyny, dobry neurolog, nawet prywatnie. Tak żeby Cię w razie potrzeby pokierował dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
Hej, widocznie nie trafiłeś jeszcze na dobrego lekarza, który potraktował by Cię poważnie, dlatego dalej próbuj, najlepiej u neuro, który wie co to SM.
Na głowę to powinni się leczyć niektórzy lekarze, których mieliśmy zaszczyt poznać......

A widzę, że jesteś z ZG. Ja trafiłam do GW na Dekerta oddział neurologii, oni naprawdę mają doświadczenie w tej diagnostyce, a poza tym prowadzą program lekowy. a lekarze z oddziału przyjmują też w swoich gabinetach w mieście.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości