Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej
#11
Doktorzy uznali, że będzie to dla mnie najlepsza opcja, bo u mnie tych zmian od samego początku było bardzo dużo. Zastosowanie innych leków mogłoby okazać się nieskuteczne i tracilibyśmy czas.
Odpowiedz
#12
A wiesz może ile tych zmian wyszło i jakim czasie
Odpowiedz
#13
Tego nie wiem, ale przy każdej wizycie w szpitalu z okazji rzutu i konieczności podania solu (przed leczeniem były 3), w każdym opisie padało "nowe liczne zmiany".
Tak przy okazji... jestem ciekawa czy jest tutaj ktoś kto miał już do czynienia z tym lekiem. Jestem ciekawa jak go ocenia, czy wystąpiły jakieś powikłania.
Odpowiedz
#14
U mnie w ciągu dwóch lat 14 zmian.
Odpowiedz
#15
Ja to nie wiem nawet ile mam zmian, napewno jedną w rdzeniu, a tych w głowie to nie chce mi sie liczyć ile wymienili, dwa lata temu przybyło pięć, a odkąd biorę tec jest stabilnie.

Czyli u Ciebie lekarze uznali że sm postępuje szybko?

Lemtrada to ten lek co raz w życiu można mieć serię?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#16
no to myślę, że mam ich zdecydowanie więcej.
Oczywiście nie chce bagatelizować w żaden sposób Twojego przypadku. Ta choroba jest tak odmienna u każdego, że nawet jedna zmiana może wyrządzić duże szkody. Inny z kolei może mieć ich kilkadziesiąt i być w zaskakująco dobrym stanie jak na taki obraz kliniczny. Przynajmniej tak to sobie wyobrażam.
Odpowiedz
#17
Tak, dokładnie tak jest jak mówisz. No lekarze, szczególnie Ci którzy nas prowadzą w programie to jednak myślę, że pochopnie nigdy nie postępują. Ja im ufam
Odpowiedz
#18
Też mam do nich zaufanie. Liczę na to, że zawsze wybierają to co jest najlepsze w danym przypadku.
Odpowiedz
#19
Dokładnie, lemtrady nie daje się tak po prostu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
Witamy na forum Oczko ja tez na początku podchodziłam z dystansem do ludzi którzy są tutaj i zamiast mnie „dołować” jak reszta społeczeństwa często poprawiaja humor Oczko jak ktoś z mojego otoczenia dowiedział się ze choruje na sm to od razu miał przed oczami wózek a ja mogę skakać biegać tańczyć i robić to wszystko co przed diagnoza i wcale nie traktuje się jako „chorą” bo ludzie maja poważniejsze dolegliwości a z sm da się żyć kwestia nastawienia oczywiście sporo czasu mi to zajęło ale już się przyzwyczaiłam także super ze trafiłaś na to forum !!!!! Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości