Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie
#11
Masz udokumentowany rzut, masz prazki i musza wyjsc zmiany demienilizacyjne w mri plus wykluczenie boreliozy
No i musisz isc do szpitala ktory prowadzi program
Nazwa ? Program lekowy na SM
Nie wiem czy to ma jakas nazwe mowi sie na to po prostu program lekowy
Obejmuje sie darmowe leczenie badania kontrolne co 3 mce i raz do roku kontrolne mri

Badania kontrolne to morfologia, raz na pol roku tez mocz a przy mri kontrolnym tez jest morfologia ale bardziej rozszerzona bo jeszcze panel watrobowy robia i tarczyce
Jestes pod kontrola lekarza, nie jestes sam z chorob
No i dostajesz lek
Odpowiedz
#12
W kazdym szpitalu jest inaczej
Poczekaj na wyniki mri i szukaj szpitala ktory prowadzi program i dzwon i sie umawiaj na wizyte
Chyba ze w szpitalu gdzie teraz robiles mri maja program to tam juz sie dowiesz wszystkiego
Odpowiedz
#13
Dziękuje.
To ważne dla mnie informacje, na pewno będę rozmawiał o tym z Lekarzem.
Bo jeżeli można, to dlaczego nie... wszystkie dokumenty posiadam.

Szybko poszukałem i w szpitalu MSWiA w Poznaniu jest program, tylko pytanie czy mają miejsce, ale warto powalczyć Uśmiech
Odpowiedz
#14
W MSWiA program mają ale podobno trudno się tam do niego dostać.

Tak jak dziewczyny już pisały program obejmuje darmowe leczenie i badania kontrolne w tym rezonans raz w roku.
Na pewno się do niego kwalifikujesz bo miałeś rzut i masz zmiany a to już wystarczy.
Program nazywa się leczenie stwardnienia rozsianego.
Wszystkie informacje są w jego opisie. https://www.gov.pl/attachment/dc57406c-7...758275b755
Odpowiedz
#15
Ps jakby nie bylo miejsca to mozesz sie leczyc w kazdym szpitalu w Polsce
Dodam ze warto jak najszybciej wprowadzic leczenie
Odpowiedz
#16
Dziękuje za wartościowe informacje.
Już zabieram się do realizacji, przygotuję wszystkie dokumenty i najpierw spróbuję w MSWiA.

Będę tutaj częściej, miło jest Was poznać i do zobaczenia, życzę Wam silnego ducha i dużo pozytywnego nastawienia, energii i chęci dzielenia się wiedzą Uśmiech Dobrego dnia życzę.
Odpowiedz
#17
Cześć, witaj na forum, jeśli w jakimś szpitalu nie ma miejsca w programie to pytaj w innym, wiele osób leczy się poza miejscem zamieszkania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
Hi, super podejście  Uśmiech długo mi zajęło żeby wrócić do formy, ale ostatnio też nareszcie trochę poszalałam Uśmiech
Odpowiedz
#19
Cześć Agica,
Nigdy nie lubiłem w życiu się poddawać, moje życie mnie nauczyło walczyć.
Postanowiłem, ze każdy dzień jest ważny i warto wykorzystywać każdy moment na to, aby coś w życiu robić, mając z tylu głowy diagnozę. Robić rzeczy które cieszą, zakładają cele i twardo stąpając po ziemi.
Agica jak długo walczysz? Jak to się u Ciebie zaczęło?
Ile trwał powrót?

Życzę dużo pogody ducha i zdrowia!
Odpowiedz
#20
(21-02-2020, 10:07)BPQM napisał(a): Gdy opuściłem szpital zmieniłem tryb życia o 180 stopni. Dieta i aktywność to codzienny kierunek mojego życia,

Cześć. Od dłuższego czasu próbuję znaleźć w sobie chęć do zmiany utrwalonych (złych) przyzwyczajeń. Czytając to, co napisałeś w kwestii zwrotu w życiu (po pozagałkowym zapaleniu nerwu) chciałbym zapytać czy podzieliłbyś się informacjami, jak wygląda Twoja dieta i aktywność, o której wspominasz.

Oczywiście nie kieruje mną wścibstwo, a raczej chęć zainspirowania się; wirtualnego podpatrzenia.

Pozdrawiam

Janusz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości