Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa na Tec
#11
Jestem pewna, że gdy tylko zauważysz pierwsze pozytywne efekty leczenia to psychika sama się wzmocni Uśmiech ja choruję 4 lata, a są momenty kiedy zapominam o chorobie i cieszę się życiem i korzystam ile wlezie Oczko życzę Ci wytrwałości
Odpowiedz
#12
Cześć
Odpowiedz
#13
(05-06-2020, 21:21)Joanna napisał(a): Witaj na forum Oczko

Wszystko z czasem się ułoży, zobaczysz, Mi na początku też choroba platala różne figle a od 2 lat bez rzutu i śmigam na co dzien nawet w butach na obcasach a były momenty,  że ciężko mi było przejść pare  metrów podczas rzutu, więc głowa do góry i do przodu Uśmiech pozytywne myślenie i " nie myślenie " o chorobie to pół sukcesu Oczko

Joanna, tak mi mów Uśmiech
Dziękuję za dobre słowa

(05-06-2020, 22:09)Bubka napisał(a): Witaj na forum. Miło Cię poznać. Tec bierze wiele osób i sobie chwalą. Ja się nie wypowiem na temat leku bo mam Remuler.

Aktywność jest nam wskazana. Także jak czujesz się na siłach to działaj Oczko zauważyłam że teraz jestem bardziej aktywna niż kiedyś.

Właśnie bardzo bym chciała być aktywna, ale rwa kulszowa daje o sobie znać (chyba bardziej niż SM) więc na razie chodzę z bólem lędźwi i nogi. Ćwiczę sobie tylko rano parę rzeczy które fizjo mi nakazał. Jak się tylko uspokoi to mam nadzieję wrócić do większej aktywności
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości