Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
(07-12-2018, 10:07)Anka napisał(a):
(07-12-2018, 08:02)CzescRóża napisał(a): Jestem obecnie w szpitalu z rzutem i niestety mam takie wyniki morfologii. Lekarze mowia, ze to zagrozenie zycia. I wydaje mi sie, ze Tecfidere nalezy odstawic. Tylko co dalej. Lekarze mowia, ze do 2 linii sie nie nadaje i jedynie powrot do interferonu...

Czesc!
Dlaczego ske do 2 linnii nie nadajesz?
Chyba dlatego, ze jestem w zbyt dobrym stanie ?

(07-12-2018, 10:02)hela napisał(a): Na forum są osoby które mają też niskie limfocyty, nikt o zagrożeniu życia nie mówi. Tak w ogóle to witaj na forum, polecam dział „przedstaw się” napisz parę słów o sobie, zawsze to miło się przywitać. W wątku o tecfiderze znajdziesz trochę informacji o tych limfocytach nieszczęsnych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Poczytam i zapoznam sie z forum. Po prostu chcialam troche,  pewnie w akcie paniki, zasiegnac opinii.
Odpowiedz
Jest w razie czego copaxone, marna to pociecha, ale chociaz nie interferon.

ii linia to przede wszystkim immunosupresanty, wiec tam limfocyty tym bardziej dostaja w kosc.
Odpowiedz
Ja mam aktualnie limfocyty 0,4 i teraz badanie krwi, ale nikt nie dzwonił, czyli chyba są ok, nikt się nie przeraził.
Odpowiedz
To też od wieku zależy.
Odpowiedz
I pamiętaj że najpierw przez 3 mies bierze się jedną tabl. Przynajmniej tak mówiła mi moja neurolog
Odpowiedz
(07-12-2018, 13:16)mufa napisał(a): I pamiętaj że najpierw przez 3 mies bierze się jedną tabl. Przynajmniej tak mówiła mi moja neurolog
W sensie że jak? ja mam od początku dwie, rano i wieczorem
Odpowiedz
Normalnie, przez pierwsze dwa - trzy miesiące bierze się tylko jedna tabletkę, tzw. Dawkę początkowa. Po tym czasie - badania krwi, wywiad z pacjentem i dopiero przejście na 2 tabletki.

Raz, ze pomaga wyłapać reakcje alergiczne wcześniej, dwa - daje organizmowi czas na przygotowanie się do terapii.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ja miałam przez 1 tydzień 120mg 2x dziennie, potem 2x 240mg
Odpowiedz
No to miałaś dawkę początkowa inaczej rozbita. Tyle, ze krótko. Co kraj to obyczaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ja 2 tyg 120 mgx2
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości