Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera a ciąża?
#31
Ja miałam cc, ale z bliźniakami i na cito. Coś zaczęło się dziać dopiero 3 lata po porodzie.
Odpowiedz
#32
Hej,
SM samo w sobie nie jest wskazaniem do cesarki także możesz mieć problem ze znalezieniem neurologa, który wypisze Ci coś takiego.. Ja mam termin na niedzielę, rodzę sn ze znieczuleniem zewnątrzoponowym (ale ja od początku nie chciałam cesarki).
Odpowiedz
#33
Ja jestem po porodzie naturalnym i cc. Wolę naturalny poród.
Odpowiedz
#34
(26-04-2021, 23:46)Necik napisał(a): Dziewczyny! Chciałam zapytać jak to jest z porodem, chciałabym mieć cesarkę jednak mój neurolog powiedziała, że tez jest ZA, ale nie wypisze mi czego takiego.....
Gdzie mam się kierować żeby dostać takie zaświadczenie? Okolice Kraków-Katowice. Uśmiech


A takiego zaświadczenia nie może ci wypisać ginekolog?
Odpowiedz
#35
(26-04-2021, 23:46)Necik napisał(a): Dziewczyny! Chciałam zapytać jak to jest z porodem, chciałabym mieć cesarkę jednak mój neurolog powiedziała, że tez jest ZA, ale nie wypisze mi czego takiego.....
Gdzie mam się kierować żeby dostać takie zaświadczenie? Okolice Kraków-Katowice. Uśmiech

Mój neurolog napisał mi zaświadczenie, że wskazane jest CC. Ginekolog wpisał mi to zalecenie w kartę ciąży, a gdy zbliżał się termin ustalił datę kiedy mam się stawić do szpitala. I to właśnie on wykonywał CC. Mały szpital powiatowy, więc lekarzy niezbyt wielu. Miałam znieczulenie ogólne - decyzja anestezjologa.
Neurolog i ginekolog na NFZ.
Odpowiedz
#36
Ja rodziłam trzy razy SN bez znieczulenia. Trzeci poród był już po diagnozie. Neurolog wypisał mi zaświadczenie że nie ma przeciwwskazań do naturalnego porodu. Ja nie chciałam mieć cesarki.
Odpowiedz
#37
(26-04-2021, 23:46)Necik napisał(a): Dziewczyny! Chciałam zapytać jak to jest z porodem, chciałabym mieć cesarkę jednak mój neurolog powiedziała, że tez jest ZA, ale nie wypisze mi czego takiego.....
Gdzie mam się kierować żeby dostać takie zaświadczenie? Okolice Kraków-Katowice. Uśmiech

A jakie jest u Ciebie wskazanie medyczne do cięcia cesarskiego? I jaki argument "za" wskazał neurolog?
Odpowiedz
#38
(26-04-2021, 23:46)Necik napisał(a): Dziewczyny! Chciałam zapytać jak to jest z porodem, chciałabym mieć cesarkę jednak mój neurolog powiedziała, że tez jest ZA, ale nie wypisze mi czego takiego.....
Gdzie mam się kierować żeby dostać takie zaświadczenie? Okolice Kraków-Katowice. Uśmiech
Ja miałam cc, trafilam na taką ginekolog, która sama sugerowała cc, neurolog wypisał mi wskazanie i tyle. Nigdy nie brałam nawet pod uwagę porodu sn więc mi było to na rękę. Na wizycie kontrolnej po porodzie u innego ginekologa  uslyszalam, ze on to by był za sn. Zależy jak trafisz.
Odpowiedz
#39
(29-04-2021, 19:22)Gigi napisał(a):
(26-04-2021, 23:46)Necik napisał(a): Dziewczyny! Chciałam zapytać jak to jest z porodem, chciałabym mieć cesarkę jednak mój neurolog powiedziała, że tez jest ZA, ale nie wypisze mi czego takiego.....
Gdzie mam się kierować żeby dostać takie zaświadczenie? Okolice Kraków-Katowice. Uśmiech
Ja miałam cc, trafilam na taką ginekolog, która sama sugerowała cc, neurolog wypisał mi wskazanie i tyle. Nigdy nie brałam nawet pod uwagę porodu sn więc mi było to na rękę. Na wizycie kontrolnej po porodzie u innego ginekologa  uslyszalam, ze on to by był za sn. Zależy jak trafisz.
Kurczę no właśnie, niby obie są za, ale każda ma coś do powiedzenia, neurolog ze nie ma jakiś przeciwskazan i nie bardzo jej się widzi takie wypisanie.... ginekolog znów ze tez jest za jednak tez chce takie zaświadczenie od neurologa i jestem w kropce... nie wiem jak to ugryźć i gdzie się udać... ja też nie biore pod uwagę SN..
Odpowiedz
#40
To ja tylko napiszę, że w poniedziałek urodziłamUśmiech Rodziłam siłami natury, obyło się bez żadnych komplikacji. Zdecydowałam się na znieczulenie zewnątrzoponowe, nikt nie robił z tym problemu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości