Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#11
Rozumiem cię bardzo dobrze Oczko jednym objawy ustępują szybko, u innych trwa to tygodniami, stopniowo coraz lepiej. Kiedyś podwójne widzenie utrzymywało się u mnie kilka miesięcy, spróbuj się nie skupiać tak na tym odrętwieniu, z czasem przejdzie, zobaczysz Uśmiech
Odpowiedz
#12
(01-08-2021, 15:26)sylwia9118 napisał(a): Rozumiem cię bardzo dobrze Oczko jednym objawy ustępują szybko, u innych trwa to tygodniami, stopniowo coraz lepiej. Kiedyś podwójne widzenie utrzymywało się u mnie kilka miesięcy, spróbuj się nie skupiać tak na tym odrętwieniu, z czasem przejdzie, zobaczysz Uśmiech
Dziękuję za słowa wsparcia.  Serce
Powiem szczerze jestem przerażona. Boje sie okrutnie. Myślę że jak każdy z Nas tu!
Odpowiedz
#13
(01-08-2021, 15:30)justyna88 napisał(a):
(01-08-2021, 15:26)sylwia9118 napisał(a): Rozumiem cię bardzo dobrze Oczko jednym objawy ustępują szybko, u innych trwa to tygodniami, stopniowo coraz lepiej. Kiedyś podwójne widzenie utrzymywało się u mnie kilka miesięcy, spróbuj się nie skupiać tak na tym odrętwieniu, z czasem przejdzie, zobaczysz Uśmiech
Dziękuję za słowa wsparcia.  Serce
Powiem szczerze jestem przerażona. Boje sie okrutnie. Myślę że jak każdy z Nas tu!


Justyna88 ....rozumiem Twoje przerażenie....I wiem, że Ci teraz ciężko....każdy z Nas to przechodził....rzut potrafi trwac nawet do 6 miesiecy ....a skutki mozna odczuwac juz nawet zawsze ....ale i rownie dobrze.... moze wszystko nagle przejsc...tego nikt Ci nie powie ...
U każdego choroba przebiega inaczej ....ale zapewniam Cie, ze z czasem sie oswoisz z sytuacja .....I zobaczysz, że da się z tym w miarę normalnie żyć ....oczywiście mierząc siły na zamiary Oczko

A tymczasem....spróbuj się zająć czymś przyjemnym ...nie wiem co lubisz ....? Może dobra książka, film ....to co Ci sprawia przyjemność i jesteś w stanie wykonać....? I na zapas się nie przejmuj . Trzymam kciuki za Ciebie Uśmiech
Odpowiedz
#14
Justynko, jesteśmy z Tobą Serce . U mnie po solu teoretycznie dolegliwości przeszły, te pierwsze sprzed 6 lat, ale potrafią jeszcze się odezwać, każdy rzut pozostawia po sobie ślad. Po drugim solu też przeszły i też się odzywają, a to, że czujesz się osłabiona po solu...ja 2 tygodnie dochodziłam do siebie. Myśl pozytywnie, wiele z nas choruje już kilka i więcej lat i wciąż jesteśmy, żyjemy...tylko trochę inaczej...pozdrawiam Serce będzie dobrze Uśmiech
Odpowiedz
#15
Ja chodziłam z takim czymś prawie dwa miesiące. W tym miesiąc w szpitalu. Tak wyglądal mój początek.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#16
Hejka, mam do was pytanie czy ktoś z Was miał taka sytuację że po pierwszym (prawdopodobnym rzucie. Bo diagnozy nie mam) ma objawy cały czas. U mnie 9 miesięcy "dziwne ciało"z lewej strony. Pozdrawiam
Odpowiedz
#17
A natezenie/intensywnosc jest inna ? mniejsza ?

U mnie juz minal ponad rok od rzutu i stopien odczuwania niektorych dolegliwosci jest obecnie minimalny ... z kazdym miesiacem bylo lepiej, jednak nadal niestety 'cos' jest.

Niektore symptomy cofnely sie w 100 % a niektore wlasnie minimalnie nadal odczuwam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości