Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy
#61
(15-04-2023, 22:36):Dsmarrito napisał(a): Nie zawsze mamy ochotę na ambitne filmy. Czasem po prostu potrzebujemy pozytywnej energii z mniej ambitnego filmu. Dziś na przykład z dziećmi oglądałam typowy film familijny. Po prostu rozrywka.

_________________________________________________________________________________________________________________
Benita ja akurat lubie Dzień świra.

_________________________________________________________________________________________________________________
Jak byłam nastolatką czy studentką oglądałam ambitniejsze pozycje, np. Pi, Dziewiąte wrota, Lista Schindlera, ale także psychologiczne: Cube.
Z ostatnich nowości próbowałam Wszystko, wszędzie, naraz, ale tego nie dam rady (przerwałam po pół godzinie, za bardzo sf).

Duży uśmiech może przy jakimś procentowym wsparciu ci się uda Duży uśmiech
Odpowiedz
#62
(15-04-2023, 22:36)smarrito napisał(a): Z ostatnich nowości próbowałam Wszystko, wszędzie, naraz, ale tego nie dam rady (przerwałam po pół godzinie, za bardzo sf).
Tego się nie da obejrzeć i tym bardziej nie rozumiem za co dostał aż 7 Oscarów. Wytrzymałam godzinę i oboje z mężem stwierdziliśmy, że już mamy dość. Natłok scen bez sensu, za głośno, za kolorowo, za chaotycznie, zmęczyłam się.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Benitko - uwierz, nawet przy tym wsparciu się nie da/och, te fale... Uśmiech /
Nawet nie chcę sobie wyobrazić, co by się działo, gdybyśmy się spotkały Oczko Duży uśmiech
Odpowiedz
#63
Ja nawet nie próbowałam i nie mam zamiaru jak piszecie że nawet procenty nie pomogą  Duży uśmiech
Odpowiedz
#64
Czarna lista jest ciekawy.
Odpowiedz
#65
Właśnie przed chwilą w pracy przy kawie rozmawialiśmy o filmach. I Czarna Lista też została polecona.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#66
ogladalam film Johnny ostatnio, ale nie wiem ... ogolnie film dobry jednak ksiadz Kaczkowski ma tyle wspanialych przemowien/kazan/wywiadow na youtube i troche mi brakowalo wiekszego przeslania, bo ani nie plakalam ani sie nie wzruszylam ani nic ten film 'nie zmienil' tylko ogladnelam i zapomnialam, a uwielbiam go!

Ogolnie mysle, ze cos ze mna ostatnio sie dzieje ... z moja wrazliwoscia, bo bardzo obojetnie podchodze do wielu rzeczy. Tez ogladalam jakis czas temu 'Tanczac w ciemnosciach' i nic ... czulam sie jakbym ogladala program kulinarny.
Odpowiedz
#67
(20-04-2023, 06:03)Bubka napisał(a): Właśnie przed chwilą w pracy przy kawie rozmawialiśmy o filmach. I Czarna Lista też została polecona.

Zobacz .Mnie wciągnęło na maxa.
Odpowiedz
#68
O czym ta czarna lista?
Odpowiedz
#69
(21-04-2023, 12:13)Tosiia napisał(a): ogladalam film Johnny ostatnio, ale nie wiem ... ogolnie film dobry jednak ksiadz Kaczkowski ma tyle wspanialych przemowien/kazan/wywiadow na youtube i troche mi brakowalo wiekszego przeslania, bo ani nie plakalam ani sie nie wzruszylam ani nic ten film 'nie zmienil' tylko ogladnelam i zapomnialam, a uwielbiam go!
Tosia, też nie płakałam, patrzyłam na jego wielką wiarę w miłość do drugiego człowieka i poświęcenie. Pomimo tego jak bardzo został dotknięty przez los nie myślał o sobie. Wg mnie przesłanie filmu dot. uzmysłowienia sobie, że chory, umierający bardziej potrzebuje naszej uwagi i miłości, że warto dostrzegać w innym człowieku właśnie człowieka. Natknęłam się na jego najlepsze cytaty i jeden utkwił mi w pamięci/fragment/"...zresztą ze śmierci trzeba żartować, bo gdyby śmierć była śmiertelnie poważna, to by nas zabiła." Staram się to zrozumieć we właściwy sposób...
----------------------------------------------------
Benitko - Czarna lista to film o najgroźniejszym przestępcy, który oferuje swoje zdolności FBI w łapaniu innych groźnych przestępców/jego wspólników/. Każdy odcinek jest o czymś innym, ale wytrzymałam jeden sezon - zbyt powtarzalne dla mnie.
Za to wczoraj "zmiażdżyliśmy"/określenie moich synów/ cały miniserial/8 odcinków/ Turn up Charlie - aktor, który grał w serialu Luther, świetne dialogi, taka komedia z poważniejszymi momentami, świetna muza utrzymana w klimacie House Music Chill Out - idealny na niedzielny wieczór.
Odpowiedz
#70
Mi udało się zobaczyć kobiety wojny, co prawda nie polski film, ale nie oglądało się ciężko. Dla mnie większość filmów jest przewidywalna i to mnie nudzi często.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości