Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktor chory na SM i wstrętny tytuł artykułu
#11
Co do treści samego artykułu, przecież to tylko Fakt. Poziom krawężnika jest sufitem dla poziomu tej gazety.
Odpowiedz
#12
Wstrętne są tylko i wyłącznie te żenujące próby wykorzystania choroby do ocieplania wizerunku i zbudzania współczucia po serii skandalicznych zachowań.
Odpowiedz
#13
Niestety tak, słabo to wygląda, teraz wyciekła taka informacja po tych wszystkich skandalach. Czemu wcześniej nie było wiadomo, skoro dostał diagnozę w 2016 roku. Chociaż może częściowo jest to zbieg okoliczności, bo ponoć wiadomo z odcinka przez Atlantyk, nie wiem, nie oglądam, ale było to kręcone już jakiś czas temu.
Odpowiedz
#14
Nie śledzę kariery Królikowskiego, wiem o nim tylko tyle, że to syn nieodżałowanego Kusego z Rancza. Ale jeżeli wykorzystuje to, żeby zrobić show to jest to po prostu smutne, jeżeli jest chory to życzę mu zdrowia. Ale mówienie o sm, że jest śmiertelne to jest nieodpowiedzialne i kłamliwe.
Odpowiedz
#15
Mam urlop, wiec sie relaksuje. Wlaczylam sobie tv. Przed chwila w Pytaniu na Sniadanie "Wstydliwe choroby i celebryci". Bylam pewna, ze pojawi sie tez sm. Oczywiscie mialam racje, do tego tym "cierpiacym celebryta" okazal sie oczywiscie nie kto inny, jak Antoni Krolikowski. Wkurza mnie taka narracja "wstydliwa choroba", "cierpiacy"..
Dzwignelo mi sie cisnienie, gdy pani przedstawiajaca material powiedziala, ze sm doprowadza do zmian zapalnych w mozgu, stad te jego niekontrolowane zachowania. 
Masakra z takim przedstawianiem choroby przez dziennikarzy z telewizji sniadaniowej... Robia duzo szkody nam wszystkim budujac taki obrazz w spoleczenstwie.
Odpowiedz
#16
(29-06-2022, 11:27)e-smka napisał(a): Pewnie SM pchnęło go do łóżka tej sąsiadki Duży uśmiech

hihi mezow musimy uprzedzic, ze to jeden z mozliwych skutkow ubocznych choroby =D
Odpowiedz
#17
(25-04-2022, 12:26)e-smka napisał(a):
(14-04-2022, 05:58)Akinom napisał(a): On raczej jest psychiczny a nie chory na sm. Po co się żenił z tą biedną Joanna? Żeby ją puścić jeszcze przed porodem? Dajcie spokój. Po co sobie teraz chorobę przypisuje? Żeby go wszyscy żałowali?

Duży uśmiech DOKŁADNIE!

(29-06-2022, 11:13)Olaa napisał(a): Mam urlop, wiec sie relaksuje. Wlaczylam sobie tv. Przed chwila w Pytaniu na Sniadanie "Wstydliwe choroby i celebryci". Bylam pewna, ze pojawi sie tez sm. Oczywiscie mialam racje, do tego tym "cierpiacym celebryta" okazal sie oczywiscie nie kto inny, jak Antoni Krolikowski. Wkurza mnie taka narracja "wstydliwa choroba", "cierpiacy"..
Dzwignelo mi sie cisnienie, gdy pani przedstawiajaca material powiedziala, ze sm doprowadza do zmian zapalnych w mozgu, stad te jego niekontrolowane zachowania. 
Masakra z takim przedstawianiem choroby przez dziennikarzy z telewizji sniadaniowej... Robia duzo szkody nam wszystkim budujac taki obrazz w spoleczenstwie.
 a może on cierpi na inny rodzaj SM? Może u niego to stwardnienie mózgu np. i się tego wstydzi?
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#18
(29-06-2022, 11:27)e-smka napisał(a): Pewnie SM pchnęło go do łóżka tej sąsiadki Duży uśmiech

No super powiedziane. Taki to ma dopiero argument. Wykorzysta wszystko żeby się "wybielić".
Odpowiedz
#19
i kolejne odkrycia ... dzis trafilam na artykul o Antku a tam ... - 'Według azjatyckich wierzeń SM (stwardnienie rozsiane) to 'choroba miłości''

Nie wiem nawet jak sie do tego odniesc Duży uśmiech ale na pewno lepiej brzmi niz 'straszna, nieuleczalna' Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości