Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bariatria
#11
Noo, właśnie jak zaczyna boleć to wiem, ze jestem glodna i trzeba cokolwiek zjeść.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#12
Wydaje mi się, że to nie klasyczny głód (bo jak jestem głodna to czuję burczenie w brzuchu, chce mi się jeść, itd.), tylko po wzięciu Tec coś się wydziela w żołądku i wywołuje ból brzucha. Mi się tak najczęściej dzieje, jak zjem posiłek 3-4 h przed tabletką, a nie bezpośrednio przed nią.
Odpowiedz
#13
Coś w tym jest.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#14
(24-01-2024, 07:58)marcepanka napisał(a): Wydaje mi się, że to nie klasyczny głód (bo jak jestem głodna to czuję burczenie w brzuchu, chce mi się jeść, itd.), tylko po wzięciu Tec coś się wydziela w żołądku i wywołuje ból brzucha. Mi się tak najczęściej dzieje, jak zjem posiłek 3-4 h przed tabletką, a nie bezpośrednio przed nią.

Nadmiar kwasu żołądkowego, dlatego najlepiej barć Tecfidere w trakcie posiłku, kwas przydaje się wtedy do trawienia i jest lepiej.
Odpowiedz
#15
To ja mam odwrotnie. Nie mam kwasu zoladkowego. Podczas badania to się nie pojawił nawet po sztucznym wywolaniu, przy którym powinno być tego multum. Trudno się mówi żyje się dalej. W każdym razie wszystko osłonowe jest do walki z kwasem. Po tym to się dopiero zwijałam z bólu.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości