Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Susz Konopny THC
#1
Witam wszystkich serdecznie ♥️. Chciałbym znaleźć osobę która już jakiś czas pali mariuhuane medyczna  tylko i wyłącznie nie jakieś dziwne rzeczy kupione za rogiem. Jestem ciekaw jak ogólnie to działa czy przeszkadza to w normalny codziennym funkcjonowaniu (chodzenie do pracy). Zacząłem się interesować po tym jak zostało u mnie kilka dni temu stwierdzone SM przyznam szczerze, że szukam wszystkiego czego można się czepić, chce walczyć! Ja chce mieć SM w garści a nie żeby oni mnie miało ?. Czy ewentualnie w programie lękowymi można łączyć te dwie rzeczy jednocześnie marihuana medyczna i jakieś leki? Czy trzeba wybrać to albo to??? Mam mnóstwo pytań a mętlik w głowie jestem na etapie oswajania się z tą myślą, że jestem chory ? Śmiechem żartem wszyscy tu jesteśmy wyjątkowi nie na darmo dostaliśmy to cholerne SM Uśmiech . Ściskam wszystkich bardzo mocno i jak najwiecej zdrowia dla was
Odpowiedz
#2
Witaj. Ja na początku SM nabawiłam się niezłej nerwicy i wtedy stosowałam te takie oleje CBD. Cena była oszałamiająca ale faktycznie na mnie działały. Łagodziły objawy nerwicy. Co do prawdziwej medycznej konopii z THC znam Pana który na SM choruje już ponad 20 lat. Dostał je od lekarza by złagodzić ból. Podobno jest mu dużo lzej. Co do hamowania rozwoju choroby nie do końca wierzę aby mogło to Nas uleczyć choć ciekawa jestem opinii innych Uśmiech
Odpowiedz
#3
Witajcie Uśmiech

ja stosuję od niedawna medyczną marihuanę, teraz można bez problemu dostać receptę. Pomaga mi na drętwienie, różne bóle i pomaga w zasypianiu. Także tylko łagodzi dolegliwości, ale nie leczy. I nie stosowałabym tego w trakcie / przed pracą ze względu na właściwości psychoaktywne. Ja stosuję wieczorami. I trzeba zaznaczyć, że nie jest to tania sprawa, za 10 gramów Aurora 20% THC zapłaciłam 580 zł. Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem jako świeżo upieczony tester Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości