Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktor chory na SM i wstrętny tytuł artykułu
#1
Antek Królikowski choruje na stwardnienie rozsiane. Przykre, ale nie o tym. Po raz kolejny przy okazji artykułów o naszej chorobie irytuje mnie przedstawianie SM. Jak pisze Fakt, nie jest lekko. Ba, bywa naprawdę trudno. Ale po co demonizować?

Tytuł: 'Ludzie mówią, że naćpany, na***ny....' Antek Królikowski przyznał się do strasznej, nieuleczalnej choroby! Diagnozę poznał w mikołajki
Dla zainteresowanych: https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/antek...wi/21n87n1?

Też Was takie tytuły denerwują?
Odpowiedz
#2
Bardzo irytuje mnie ten aktor.. mam wrażenie że za chwilę wyskoczy mi z lodówki.. Nie wiem ile w tym wszystkim prawdy o czym piszą media. Mało mnie to interesuje.. jedyne co po strasznej burzy w internecie próbuje teraz nagle polepszyć swój wizerunek. Na tym nagraniu wygląda po prostu na przejętego, a że dużo osób przestało go lubić to wiadomo fala hejtu się polała.. skoro imprezował jak żona rodziła w szpitalu. Nie dziwię się wcale :]
Odpowiedz
#3
On raczej jest psychiczny a nie chory na sm. Po co się żenił z tą biedną Joanna? Żeby ją puścić jeszcze przed porodem? Dajcie spokój. Po co sobie teraz chorobę przypisuje? Żeby go wszyscy żałowali?
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#4
Mam dokładnie takie same odczucia co Wy
Odpowiedz
#5
Wszystko można wykorzystać dla podbicia oglądalności nawet SM. Co do talentu aktorskiego się nie wypowiadam, jaki koń jest każdy widzi. Pozdrawiam i zdrowia życzę Panu aktorowi.
Odpowiedz
#6
Ratowanie zepsutego na własne życzenie wizerunku. Uja w gaciach nie umie utrzymać, jest agresywny, wszczyna bójki do tego te durne MMA z sobowtórami.
Teraz chorobą ratuje wizerunek.
Odpowiedz
#7
Nie chcę oceniać aktora i jego zachowania. Wkurza mnie to jak piszą o naszej chorobie. Plejada dziś robi z SM śmiertelną chorobę "Antoni Królikowski w ostatnim odcinku programu "Przez Atlantyk" zdobył się na wyznanie. Wyjawił, że już w 2016 r. dowiedział się, że cierpi na śmiertelną chorobę. Małgorzata Ostrowska-Królikowska okazała wsparcie synowi."
https://plejada.pl/newsy/malgorzata-ostr...l1TYseRFsg
Odpowiedz
#8
Wiele innych bzdur można znaleźć w internecie Uśmiech to nie jest jedyna z nich. Absurd goni absurd. Sam fakt że "leczy się ta nieuleczalna chorobę" ... Wiadomo im bardziej zawieje "grozą" tym bardziej dany artykuł się sprzeda :]... S
Odpowiedz
#9
(14-04-2022, 11:20)Lusia98 napisał(a): Wiele innych bzdur można znaleźć w internecie Uśmiech to nie jest jedyna z nich. Absurd goni absurd. Sam fakt że "leczy się ta nieuleczalna chorobę" ... Wiadomo im bardziej zawieje "grozą" tym bardziej dany artykuł się sprzeda :]... S

Pełna zgoda. Żal tylko, że wielu osobom po tej sytuacji z aktorem zapadnie w pamięć, że SM jest straszne i śmiertelne.
Odpowiedz
#10
Przykre to. I to, że niby wiedział o tym już w 2016 r. I wtedy to nie było takie złe a teraz jest śmiertelne. Żenada.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości