Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inne - problemy skórne
#11
(06-01-2023, 23:35)Lusia98 napisał(a): Kasia76 tak tak.dobry lekarz. potwierdzam że dieta niskie IG daje super rezultaty w chorobach również takich jak SM. Szkoda że nie wiedziałam o tym wcześniej jak mialam bolesne miesiączki.. również zrezygnowałam z mleka. Jest zbyt mocno konserwowane...

Oj tak, dieta ma ogromne znaczenie, jakieś 10 lat temu , nie wiedziałam o sm, to byłam na diecie ustawionej przez dietetyka (mam IBS), to miesiączki bezbolesne, ale teraz wróciłam do wędlin (metka, pasztetowa) bo to ma smak i wróciły bolesne. Co ja zrobię, że lubię jeść Uśmiech

(08-01-2023, 18:39)marcepanka napisał(a): Mi zaczął dokuczać rumień na twarzy i myślę, że to wina tecfidery.

moje problemy z czerwonym nosem rozpoczęły się pół roku przed diagnozą, więc u mnie nie wina tecfidery
Odpowiedz
#12
Ze względu na problemy z trądzikiem, chodzę regularnie do kosmetologa i stosuje tylko pielęgnacje, zapisaną przez nią Oczko
Często dobre działanie ma pielęgnacja wewnętrzna, w artykule można sobie poczytać o ziołach, których stosowanie może dawać pozytywne rezultaty w leczeniu trądziku na twarzy:
https://loremvit.pl/herbata-na-tradzik/

Na stronie jest ich sporo Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości