Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słabe nogi..czy to rzut?
#1
Hello,
Co jakież czas mam słabe nogi...tak jakbym miała zaraz upaść, takie dziwne negatywne uczucie. Nie mam tego codziennie , tylko raz na tydzień, raz na dwa tygodnie- różnie. Dodatkowo drżą mi mięśnie  Lewą rękę też czasami mam słaba, ciężko czasami utrzymać suszarkę w ręce. Lekarza mam 22 lutego i nie wiem co robić? Czekać na wizytę aby mu powiedzieć ? Czy mam to przyspieszyć? ( Chociaż będzie ciężko bo nie ma miejsc)Nie wiem czy to rzut czy to normalne w SM. Ja dopiero od paru miesięcy choruję na sm, tzn dopiero niedawno u mnie to zdiagnozowali. Nie biorę jeszcze rządnych leków. Lekarz dopiero podejmie decyzję tego 22 lutego . Jeszcze dodatkowo mi oczy uciekają ?czasami ....czyli tzw oczopląs
Czy mogę prosić o poradę, może ktoś wie czy to normalne czy nie. Czy mam panikować czy może poczekać do wizyty
Odpowiedz
#2
Hej przede wszystkim to nie panikuj. Od dawna to masz?
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#3
(15-02-2023, 14:33)Bubka napisał(a): Hej przede wszystkim to nie panikuj. Od dawna to masz?

Osłabienie od miesiąca, pojawia się i znika
Oczopląs od tygodnia, szczególnie jak coś na kompie robię
Odpowiedz
#4
Hej,

Ja bym slabszymi nogami sie nie przejmowala zwlaszcza że to mija, ale z oczopląsem powinnas zglosic sie do lekarza i to jak najszybciej, pozdrawiam
Odpowiedz
#5
(15-02-2023, 20:25)JMonika79 napisał(a): Hej,

Ja bym slabszymi nogami sie nie przejmowala zwlaszcza że to mija, ale z oczopląsem powinnas zglosic sie do lekarza i to jak najszybciej,  pozdrawiam

Dziękuję za informację ?
Odpowiedz
#6
Mam pytanie:
Jakieś dwa tygodnie temu przechodziłam przeziębienie.
Od kilku dni moja prawa noga(słabsza) daje takie objawy: opadająca stopa (z tym był problem, ale teraz praktycznie jej nie podnoszę), mam jeszcze bardziej słabszą tą nogę. Dodatkowo zaburzenia czucia na brzuchu.
I tak się zastanawiam, czy to chwilowe osłabienie po przeziębieniu, czy to może być rzut Smutny
Odpowiedz
#7
Raczej stawiałabym na rzut. Jak masz możliwość to spotkaj się ze swoim lekarzem albo idź na sor
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#8
jeszcze przed diagnozą miałam zaburzenia czucia w brzuchu (przez zmianę w odcinku piersiowym) i też wtedy nie ogarnęłam, że to rzut, bo wszystko było dość 'delikatne' ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości