Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hej, cześć, witaj..
#11
dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wcześniejsze odpowiedzi, wchodzę tutaj rzadziej niż częściej, ale prawdopodobnie się to zmieni. Moja Pani neurolog chcę zacząć u mnie leczenie i wpisanie do programu, ze względu na nowe ogniska deminilizacyjne w odcinku szyjnym kręgosłupa których nie było jeszcze rok temu. Do tej pory od trzech lat nie miałem żadnego rzutu, natomiast prawdopodobnie jest to odmiana bezrzutowa bo u każdego to wygląda inaczej. Zobaczymy co czas przyniesie, póki co fizycznie czuje się dobrze, psychicznie na pewno gorzej
Odpowiedz
#12
(19-03-2024, 12:47)m4t napisał(a): dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wcześniejsze odpowiedzi, wchodzę tutaj rzadziej niż częściej, ale prawdopodobnie się to zmieni. Moja Pani neurolog chcę zacząć u mnie leczenie i wpisanie do programu, ze względu na nowe ogniska deminilizacyjne w odcinku szyjnym kręgosłupa których nie było jeszcze rok temu. Do tej pory od trzech lat nie miałem żadnego rzutu, natomiast prawdopodobnie jest to odmiana bezrzutowa bo u każdego to wygląda inaczej. Zobaczymy co czas przyniesie, póki co fizycznie czuje się dobrze, psychicznie na pewno gorzej

A czy możesz coś więcej napisać co oznacza odmiana bezrzutowa ? I czy odczuwasz obecnie na stałe jakieś dolegliwości? Sama jestem w trakcie obserwacji pod kątem sm z uwagi na zmiany demielinizacyjne w mózgu, nie miałam rzutu a takie raczej stałe objawy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości