Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej jestem Anka
#21
Podejrzewam ze cala dawka sie wylala bo nie mam ani reakcji aleegicznej po zastrzyku a zawsze mam ani zadnych objawow typu dreszcze a tez zawsze mamSmutny ogolnie jestem zla na meza nie wiem czemu nie dokeecil zawsze mi robi on zastrzyki a teraz cos takiego. A czy mozesz mi jeszcze powiedziec bo mimo wszystko to byl dopieeo 10 zastrzyk czy nie bede przez pominiecie dawki miala gorszych objawow niepozadanych przy nastepnym zastrzyku?
Odpowiedz
#22
Aniu, nawet bez takich sytuacji - często trudno przewidzieć reakcję organizmu na kolejny zastrzyk. Zwłaszcza w początkowych etapach leczenia interferonem. Reakcja organizmu zależy od wielu czynników, także takich jak zmęczenie lub to czy nie jest się aktualnie przeziębionym. Stres także tu nie pomaga. Więc nawet gdyby okazało się, że przy kolejnym zastrzyku np. będziesz miała większe dreszcze, to wcale nie musi wynikać z faktu, że wczoraj lek został podany w niepełnej dawce.
Kiedy leczyłam się interferonem, nawet po wielu miesiącach zdarzało się, że co jakiś czas objawów nieporządanych było więcej.
Udało Ci się skontaktować z pielęgniarką? czy coś Ci dodatkowo doradziła?

Swoją drogą - jakie tabletki bierzesz, by minimalizować skutki uboczne? Jeśli męczą Cię dreszcze, może spróbuj zmienić preparat, który stosujesz. Są osoby np. które dobrze czują się po paracetamolu, innym bardziej pomaga ibuprom. Dlatego warto znaleźć to, co danej osobie najbardziej pomaga i sprawia, że skutki uboczne są nieodczuwalne lub prawie nieodczuwalne. Pamiętaj tylko, żeby nie mieszać różnych tabletek tego samego dnia.
Odpowiedz
#23
Paracetamol można mieszać z ibupromem ale z odstępem ok 6 godzin. Nie miesza się ibupromu z aspiryną bo daje wysypkę - to wiem z doświadczenia bo przez miesiąc walczyłam sama z temp. aż skończyło się szpitalem Smutny
Byłam już na takim etapie, że paracetamol zakończył u mnie działanie Uśmiech
Odpowiedz
#24
Biore ibuprofen Uśmiech
pielęgniarka mi powiedziała żebym się nie stresowała i że z racji tego że nie wiadomo jaka dawkę sobie zapodalam muszę iść normalnym rytmem czyli kolejny zastrzyk jutro Smutny ogólnie jestem straszą panikarą, dlatego nie zdziwcie sie że będe każdą pierdołę z wami konsultować Uśmiech
a tak w ogóle to chciałam wam jeszcze powiedziec że dziecko o które chciałam się starać to byłoby moje drugie dziecko bo nie pochwaliłam sie i za to przepraszam że już mam czteroletnią córeczke Uśmiech
nie pochwaliłam się od razu bo jestm nie ufna ale juz się baaardzo przekonalam do tego forum Uśmiech
Odpowiedz
#25
Ania spokojnie nie stresuj się, ja musiałam na tydzień przerwać branie leków i jakoś udało się wrócić na dobre tory. Także głowa do góry, będzie dobrze. Fajnie że masz już dziecko bo w chwilach zwątpienia zawsze się myśli o nim Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości