Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#11
(17-02-2017, 10:54)baryla1969 napisał(a):
(17-02-2017, 10:39)izabela001 napisał(a): To akurat minęliśmy się bo ja leżałam od 12 do 18 lipca a szkoda Smutny

(17-02-2017, 10:39)izabela001 napisał(a): To akurat minęliśmy się bo ja leżałam od 12 do 18 lipca a szkoda Smutny
A czy dr Nosek przyjmuje prywatnie? Bo słyszałam, że jest ok.

A nie wiem czy przyjmuje prywatnie na pewno, kiedyś szukałem to wyszło mi że przyjmuje w Biskupcu, ale nie byłem prywatnie. W razie czego ma on na imię Krzysztof. Ale radziłbym Ci poczekać do nastepnej wizyty w szpitalu po tabletki, zobaczysz wtedy kto się zajął Tobą i wtedy można pomyślec o jakiej wizycie prywatnie. Wiadomo jak jest. Ja chyba będę w szpitalu w nastepnym tygodniu pogadać, bo 28 mam rezonans łba, żeby sprawdzić co tamm sie przez rok narobiło i czy te zastrzyki coś dają.
A powiedz mi Potrze czy jak brałeś swój lek w ramach programu to gdy miałeś rzut to co Ci podawali?
Odpowiedz
#12
(17-02-2017, 11:11)izabela001 napisał(a):
(17-02-2017, 10:54)baryla1969 napisał(a):
(17-02-2017, 10:39)izabela001 napisał(a): To akurat minęliśmy się bo ja leżałam od 12 do 18 lipca a szkoda Smutny

(17-02-2017, 10:39)izabela001 napisał(a): To akurat minęliśmy się bo ja leżałam od 12 do 18 lipca a szkoda Smutny
A czy dr Nosek przyjmuje prywatnie? Bo słyszałam, że jest ok.

A nie wiem czy przyjmuje prywatnie na pewno, kiedyś szukałem to wyszło mi że przyjmuje w Biskupcu, ale nie byłem prywatnie. W razie czego ma on na imię Krzysztof. Ale radziłbym Ci poczekać do nastepnej wizyty w szpitalu po tabletki, zobaczysz wtedy kto się zajął Tobą i wtedy można pomyślec o jakiej wizycie prywatnie. Wiadomo jak jest. Ja chyba będę w szpitalu w nastepnym tygodniu pogadać, bo 28 mam rezonans łba, żeby sprawdzić co tamm sie przez rok narobiło i czy te zastrzyki coś dają.
A powiedz mi Potrze czy jak brałeś swój lek w ramach programu to gdy miałeś rzut to co Ci podawali?
Ano to nic nowego nie powiem, oczywiście 5 dni pod rząd solumedrol w tej najmocniejszej chyba dawce 1 mg, czy jak to oni nazywają. Zresztą w zasadzie dobrze go znoszę tylko pare kilogramów zostaje po nim i za cholere zrzucić się potem nie daje. Na początku po nim zawsze dużo wody w organizmie to się jakoś wyplukuje, ale potem normalne przytycie parę kilo i tego juz zrzucić nie mogę.
Odpowiedz
#13
(17-02-2017, 08:47)izabela001 napisał(a): Nazywam się Izabela. Mam 48 lat. Mieszkam w Szczytnie, woj. warmińsko-mazurskie. Zdiagnozowano mnie w lipcu 2016 roku. Zostałam włączona do programu leczenia SM i od 15 grudnia 2016 r. biorę Tecfiderę.

Cześć! Uśmiech Grono osób będących w programie Tecfiedera wśród forumowiczów jest coraz szersze, na pewno będziesz miała z kim wymieniać informacje na temat leczenia!
Odpowiedz
#14
Witaj Izabelo Uśmiech na pewno znajdziesz tu wiele przydatnych informacji Uśmiech
Odpowiedz
#15
Witaj Iza Uśmiech Ciesze się, że do Nas dołączyłas. Jest tu wiele wspaniałych i życzliwych osób służących pomocą i dobra rada. Pytaj o wszystko Oczko
Odpowiedz
#16
(17-02-2017, 08:47)izabela001 napisał(a): Nazywam się Izabela. Mam 48 lat. Mieszkam w Szczytnie, woj. warmińsko-mazurskie. Zdiagnozowano mnie w lipcu 2016 roku. Zostałam włączona do programu leczenia SM i od 15 grudnia 2016 r. biorę Tecfiderę.
Prosze napisz na:  *********@wp.pl  lub  *******@wp.pl  Postaramy sie pomoc medycznie.
Odpowiedz
#17
(02-05-2017, 15:36)lux1948 napisał(a):
(17-02-2017, 08:47)izabela001 napisał(a): Nazywam się Izabela. Mam 48 lat. Mieszkam w Szczytnie, woj. warmińsko-mazurskie. Zdiagnozowano mnie w lipcu 2016 roku. Zostałam włączona do programu leczenia SM i od 15 grudnia 2016 r. biorę Tecfiderę.
Prosze napisz na: *********@wp.pl lub *******@wp.pl Postaramy sie pomoc medycznie.

No i proszę.
Chyba znowu jakiś cudotwórca-uzdrowiciel żerujący na naiwności zdesperowanych ludzi się objawił [Obrazek: exclamation.png]
Zalecam dalekoidącą ostrożność [Obrazek: exclamation.png]
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#18
Popieram Yazona! Poza tym, mało wiarygodne jest (o ile w ogóle jest!) wystawianie tego typu komentarzy bez żadnych informacji dodatkowych... Polecam też wygooglować powyższe adresy mailowe i poczytać komentarze...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości