Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
A ile masz lat Matelonka? Może hormony szaleją?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(25-01-2018, 19:27)hela napisał(a): A ile masz lat Matelonka? Może hormony szaleją?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam 33 lata. Hormony mogą bo czekam na „kobiece dni” ale ostatnio coś często mnie za bardzo złość ponosi.
Odpowiedz
No to zwal na to że pogoda się zmieniaUśmiech ja tak sobie tłumacze, pogoda, zmęczenie i „kobiece dni” i cokolwiek mnie wyprowadza z równowagi, przecież każdy może mieć słabszy dzień, a czasem lepiej puścić nerwy niż dusić to w sobieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(25-01-2018, 21:24)hela napisał(a): No to zwal na to że pogoda się zmieniaUśmiech ja tak sobie tłumacze, pogoda, zmęczenie i „kobiece dni” i cokolwiek mnie wyprowadza z równowagi, przecież każdy może mieć słabszy dzień, a czasem lepiej puścić nerwy niż dusić to w sobieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hela! Dobrze to ujełaś! Mi dziś nerwy nie dokyczają. Wylałam całą złość na babe ( klientke) w Kauflandzie. Należało się jej!!! Nie lubie jak ludzie nie myślą ?
Odpowiedz
No jak też wczoraj słabo się miałam, ale myślę że pogoda i zmieniające się ciśnienie, dziś zupełnie inaczej się czuję, tez nie lubię jak ludzie nie myśląOczko
Odpowiedz
A mnie dzis głowa boli 2 godz w pracy przespalam a potem intensywne 4 godz.
Na szczęście dla mnie zaczął się już weekend
Odpowiedz
(26-01-2018, 14:03)mufa napisał(a): A mnie dzis głowa boli 2 godz w pracy przespalam a potem intensywne 4 godz.
Na szczęście dla mnie zaczął się już weekend

Chyba dziś taki dzień, mi głowa od rama pęka. Udanego weekendu życze
Odpowiedz
Jutro idziemy na bal karnawałowy, oj będzie się działo
Odpowiedz
Mufa baw sie dobrze.

U mnie dzisiaj katastrofa. Mam takie załamanie, że masakra. Siedzę i płacze. Nie mam ochoty nic robić na nic nie mam dzisiaj sily. Wydaję mi się, że wszystko co robię jest źle i wszystko jest przeze mnie.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Bubka głowa do góry. Będzie dobrze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości