Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Przyszly wtorek usg w srode wizyta u onkologa
Lekarz raczej mily ale stwierdzil ze mala zmiana i odczulam wrazenie ze nie wie po co ja mu glowe zawracam
Moze to tylko takie wrazenie
Tyle co sie odstalam to juz w nogach czuje zmeczenie
Odpowiedz
Oby się okazało że niepotrzebnie mu tą głowę zawracaszUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Anka oby wszystko się dobrze ułożyło


Ja dziś miałam wizytację z ośrodka od wentylacji i może w końcu coś konkretnie ruszy. A potem to nie mam pojęcia jak to będzie. W każdym razie już kilka razy byłam wcześniej w szpitalu golić i myć męża więc pielęgniarki mają lżej Oczko. No i dziś podłączył mu ten domowy respirator.
Odpowiedz
(18-02-2020, 12:49)Anka napisał(a): Miałam nie pisać na forum dopóki nie będę wiedzieć na czym stoje ale stres mnie dziś dopadł taki że sprzątam od rana żeby się czymś zająć i nie zwariować
Przejdę do rzeczy
5 lutego na usg wyszła mi zmiana w piersi (sutek)
Nie torbiel na pewno.
Zmiana mala 6x5x4 w opisie podejrzenie nowotworu
6 lutego lekarz zalozyl mi zielona karte jutro mam pierwsza wizyte u Świętokrzyskim Centrum Onkologii
I jak do wczoraj jakos mialam w glowie poukladane ze to nie musi byc rak bo radiolog mowila ze nie wie co to na pewno nie torbiel ale trzeba to zbadac
Lekarz 1 kontaktu stwierdzil ze nie bedziemy czekac na wizyte tylko chce zalozyc mi zielona karte od razu
No i kochani cykam sie dzis bardzo
Licze ze juto bedzie wywiad i skierowanie na biopsje i nie kaza mi sie klasc na oddzial poki co- oby nigdy
Tak wiec moj dzisiejszy nastroj jest fatalny
Powtarzam sobie ze stres przy sm to nic dobrego ale zoladek scisniety i czasem lezka poleci

Apel do was kobietki badajcie sie
Ja w zeszlym roku usg mialam czyste wiec świeża sprawa
Stwierdzilam ze napisze na forum mimo ze to nie forum o raku
Ale to dlatego bo roznie w zyciu bywa i warto sie badac
Licze ze to co tam mam to nic zlosliwego i niedlugo odetchne
trzymam kciuki żeby wszystko bylo okUśmiech i przyznam sie ze nigdy nie bylam na badaniu piersi a mam 24 lata..chyba czas to zmienic i wybrac sie na usg. Za to cytologie robie regularnie ze wzgledu na przebyta nadzerke i usuwanie jej laserem i poki co jest ksiazkowa, teraz czas zabrac sie za piersi.. Choc zupelnie nie wiem gdzie sie zglosicc, bo moj ginekolog nigdy mi nie zaproponowal nic co zwiazanego z piersiami.. Ale chyba fakt oni sie tym nie zajmuja tylko inny specjalista , muszę poczytac i dzialac Uśmiech
Odpowiedz
Becia właśnie ginekolog powinien się tym zająć.
Ja usg piersi nigdy nie miałam ale ginekolog sprawdza je na każdej wizycie więc jeśli coś byłoby nie tak to pokierowałby mnie dalej. A na wizyty chodzę do niego regularnie co pół roku.
Odpowiedz
(21-02-2020, 00:21)Beciaa05 napisał(a):
(18-02-2020, 12:49)Anka napisał(a): Miałam nie pisać na forum dopóki nie będę wiedzieć na czym stoje ale stres mnie dziś dopadł taki że sprzątam od rana żeby się czymś zająć i nie zwariować
Przejdę do rzeczy
5 lutego na usg wyszła mi zmiana w piersi (sutek)
Nie torbiel na pewno.
Zmiana mala 6x5x4 w opisie podejrzenie nowotworu
6 lutego lekarz zalozyl mi zielona karte jutro mam pierwsza wizyte u Świętokrzyskim Centrum Onkologii
I jak do wczoraj jakos mialam w glowie poukladane ze to nie musi byc rak bo radiolog mowila ze nie wie co to na pewno nie torbiel ale trzeba to zbadac
Lekarz 1 kontaktu stwierdzil ze nie bedziemy czekac na wizyte tylko chce zalozyc mi zielona karte od razu
No i kochani cykam sie dzis bardzo
Licze ze juto bedzie wywiad i skierowanie na biopsje i nie kaza mi sie klasc na oddzial poki co- oby nigdy
Tak wiec moj dzisiejszy nastroj jest fatalny
Powtarzam sobie ze stres przy sm to nic dobrego ale zoladek scisniety i czasem lezka poleci

Apel do was kobietki badajcie sie
Ja w zeszlym roku usg mialam czyste wiec świeża sprawa
Stwierdzilam ze napisze na forum mimo ze to nie forum o raku
Ale to dlatego bo roznie w zyciu bywa i warto sie badac
Licze ze to co tam mam to nic zlosliwego i niedlugo odetchne
trzymam kciuki żeby wszystko bylo okUśmiech i przyznam sie ze nigdy nie bylam na badaniu piersi a mam 24 lata..chyba czas to zmienic i wybrac sie na usg. Za to cytologie robie regularnie ze wzgledu na przebyta nadzerke i usuwanie jej laserem i poki co jest ksiazkowa, teraz czas zabrac sie za piersi.. Choc zupelnie nie wiem gdzie sie zglosicc, bo moj ginekolog nigdy mi nie zaproponowal nic co zwiazanego z piersiami.. Ale chyba fakt oni sie tym nie zajmuja tylko inny specjalista , muszę poczytac i dzialac Uśmiech
Szukaj radiologa, albo po prostu wpisz usg i nazwe swego miasta.

(21-02-2020, 01:17)klaudia26 napisał(a): Becia właśnie ginekolog powinien się tym zająć.
Ja usg piersi nigdy nie miałam ale ginekolog sprawdza je na każdej wizycie więc jeśli coś byłoby nie tak to pokierowałby mnie dalej. A na wizyty chodzę do niego regularnie co pół roku.
Nie kazdy ginekolpg niestety
Mial paru ginekologow i tylko jeden badal
Odpowiedz
Jak ma usg w gabinecie to powinien badanie piersi zaproponować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ma usg ale dopochwowe i macicy robia
Mi kazdy gin zawsze kazal isc do radiologa bo nie wykonywal usg piersi
I jest to trochę logiczne bo gin jest od narzadow rozrodczych
Chyba ze zrobi dodatkowe specjalizacje i wtedy juz inaczej sie sprawa prezntuje
Rzeczywiacie sa ginekolodzy ktorzy badaja rekoma piersi ale usg to dopochwowe i macicy robia
Odpowiedz
Mi na każdej wizycie robi USG piersi plus cytologię plus USG dopochwowe. Chodzę regularnie raz w roku.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
No to zazdroszcze takiego lekarza bo u mnie nie ma ani jednego ktory robi usg piersi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości