Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Monika mnie tez sie tak wydaje Smutny
Odpowiedz
Monika, Gosia też tak myślę.. Oby tak jednak nie było i z nadejściem lata to minęło :/ najgorsza jest panika i strach ludzi jednak w tym wszystkim. Załóżmy że ludzie potrąca pracę, nie będzie pieniędzy oraz jedzenia, będą zgony z powodu innych chorób bo brakować będzie lekarzy i dojdzie do anarchii. W Anglii podobno już szyby do sklepu wybijają i kradną (filmik który wysłali mi znajomi). Osobiście takiej sytuacji bardziej boję się niż samego wirusa. Smutny
Odpowiedz
Generalnie żyjemy w dziwnych i bardzo niespokojnych czasach. I nie chodzi tylko o choroby. Mi osobiście udało się żyć w komunie, potem był stan wojenny, armia czerwona zajmowała pół miasta, potem Czarnobyl, potem straszne bezrobocie i jak już to się powiedzmy wszystko w miarę ustabilizowalo to koronawirus. Świat ma się chyba ku końcowi.

A teraz mąż pojechał po zakupy, bo wczoraj odbił się od drzwi. Wszystko ma podkradane godziny pracy.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
No niestety rozwali nam gospodarkę ta panika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
I to jeszcze jak rozwali

A to taka ciekawostka. Koleżanka mi podesłała.

https://m.facebook.com/ewelina.mroz.505/...405520?d=m
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Daleka jestem od teorii spiskowych, Chiny z tego wychodzą bo to karny naród, kazali siedzieć w domu to siedzieli. Nie to co np Włosi, nie dość że nic nie powiedzieli od razu bo sezon turystyczny, i towarzystwo rozjechało sie po świecie pozarażane, to jeszcze zrobili sobie z kwarantanny drugie ferie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Wlosi są bardzo rozrywkowi, nie da się ukryć:-)
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Jedno z najstarszych społeczeństw na świecie, długo mieszkają z rodzicami no i maja dużo kontaktu fizycznego z innymi ludźmi. Przepis na pandemie gotowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
U nas nie ma tylu zakażeń ho testów nie robią[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ta panika jest gorsza od wirusa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości