Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Z operowali, uffff
Odpowiedz
no i spokój, dużo zdrówka, trzymaj się Uśmiech
As long as you fight you are the winner Serce
Odpowiedz
Orchidea teraz będzie już tylko lepiej.
Odpowiedz
Orchidea dużo zdrowia!
Odpowiedz
W końcu! Dużo zdrowia Orchi!
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Dziękuję jest ok
Odpowiedz
(22-07-2020, 09:56)mufa napisał(a): Standardowo orzecznik mnie uzdrowił, przedłużył mi świadczenie o 2 mies ale nie chciał mi dać sanatorium Smutny więc lipa.

Bubka zazdroszczę Chorwacji, uwielbiam ten klimat. My w tym roku to może nad morze pojedziemy.

Kurde chyba mnie gdzieś zawiało na weselu bo od kilku dni potwornie boli mnie nerka
Mufa jak staralam sie o sanatorium orzecznik stwierdzil ze nie rokuje poprawy i odmowil mi sanatorium. ale sie odwolalam i dostalam. Takze absolutnie sie nie poddawaj i walcz o rehabilitacje w sanatorium
Odpowiedz
Mój mąż jest po udarze. Był na komisji zusowskiej i pani doktor stwierdziła, że nie wygląda na chorego, więc mu się sanatorium nie należy. Dostał Janowice z NFZ. zaocznie mu dali na 6 tygodni. Oczywiście już, tu i teraz, bez testów na koronę bo oni nie wymagają. Żeby to przełożyć na inny termin i skrócić do 3 tygodni musiał wziąć zaświadczenie od lekarza, że ja jestem chora i musi się mną opiekować. Uważam, że to jakaś paranoja. Po 6 tygodniach, w okresie urlopowym to raczej nie miałby po co wracac. Widać w Janowicach mają jakiś swój świat, totalnie oderwany od rzeczywistości. Z testami to byłam zaskoczona, bo wszędzie trąbią, że są wymagane przed rozpoczęciem sanatorium.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
No faktycznie wszędzie robią.
Ja miałam 13 robiony a potem znów jak trafiłam 22 następny. Widać swoje prawa mają.
Odpowiedz
Język 
Halo halo.
Cisza pewnie przez pogodę Oczko
Znów  forum na jakiś czas ale trochę nadrabiam.

U nas jak już się robi światełko w tunelu to kolejna góra. Ciągle planuje powrót do pracy i  chciałam znów startować do GOPSu po opiekunkę ale wygląda na to, że znów nici. W powiecie coraz więcej zachorowań i kicha. Gdańsk chce znów wstrzymać wizyty rehabilitantów więc coś musi być na rzeczy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości