Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Wpadam tylko z informacją że żyję Oczko święta, święta i po świętach. Ja staram się wychodzić z dziećmi na spacery chociaż mi się bardzo nie chce. Brzuch już spory.
Oczywiście jak każdy czekam na koniec coronawirusa. Jak tylko będę mogła to planuje się zaszczepić.
Odpowiedz
Współczuję. Powódź z akwarium to nic przyjemnego. Miałam chyba ze dwa lata temu. Rozszczelnił się i kapało. Przez noc nakapalo sporo. Najgorzej bo ryby musiały się potem męczyć w zbiorniku o ponad 3/4 mniejszym, a duże akwarium trzeba było skleić. Trochę to trwało.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
A u mnie nastrój "poprasowaniowy" Oczko Duży uśmiech . 17 t-shirtów Pana Męża, 2 bluzy, 3 spodnie dresowe, nie licząc moich rzeczy. Święta się skończyły. Duży uśmiech
Odpowiedz
Jak dobrze, że ja nauczyłam męża i syna najstarszego prac i prasować. Tylko swoje i bliźniaków prasuje. Haaa
Odpowiedz
Ja odkąd mam suszarkę to mało co prasuje. A jeśli już muszę to pomaga mi córka 10 lat lub syn 8. Wtedy idzie szybciej
Odpowiedz
Słuchajcie, wie ktoś może co się dzieje z naszym Słoneczkiem? Jakoś tak mi dzisiaj w głowie siedzi, że dawno jej tutaj nie było.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Też o niej myślałam. Już od dawna się nie odzywa.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
A ja właśnie "unoszę się" pół metra nad ziemią z radości Uśmiech , bo wróciłam od mojego neuro i...regresja zmian Duży uśmiech , nie świeci się nic Duży uśmiech , obraz stabilny Duży uśmiech . Neuro powiedział, że to jest mój najlepszy wynik od 6 lat. Duży uśmiech
Odpowiedz
Super Yasmina. A ja jestem pół metra ale po ziemia. Ucisk że stopy mi zszedł ale mam przecz ulice na całych nogach łącznie z tyłkiem. Jutro idę do okulisty bo lewe oko mi szwankuje. Boziu....
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
(14-04-2021, 09:36)Bubka napisał(a): Super Yasmina. A ja jestem pół metra ale po ziemia. Ucisk że stopy mi zszedł ale mam przecz ulice na całych nogach łącznie z tyłkiem. Jutro idę do okulisty bo lewe oko mi szwankuje. Boziu....

Będzie dobrze, to tylko chwilowe, zobaczysz :-)

(13-04-2021, 19:36)yasmina napisał(a): A ja właśnie "unoszę się" pół metra nad ziemią z radości Uśmiech , bo wróciłam od mojego neuro i...regresja zmian Duży uśmiech , nie świeci się nic Duży uśmiech , obraz stabilny Duży uśmiech . Neuro powiedział, że to jest mój najlepszy wynik od 6 lat. Duży uśmiech
 
No i bombowo :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości