Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(28-12-2018, 23:07)WorkBorg napisał(a): Wszystkiego Dobrego!!! Zerowego EDSS Oczko

Dziękuję bardzo Uśmiech o tak, to największe marzenie Uśmiech
Odpowiedz
No masakra, tak mnie w krzyżu od rana napiernicza że chodzę jakbym miała sto lat, nie wiąże tego z sm, taki ból jakby mnie zawiało albo coś. Ma ktoś jakaś radę na takie przypadki? Irytujące to strasznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(29-12-2018, 19:11)hela napisał(a): No masakra, tak mnie w krzyżu od rana napiernicza że chodzę jakbym miała sto lat, nie wiąże tego z sm, taki ból jakby mnie zawiało albo coś. Ma ktoś jakaś radę na takie przypadki? Irytujące to strasznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi pomaga masaż albo fizjoterapeuta mi robi krzywde ktora pomaga. Cyriax- tak sie nazywa to co on robi.
Odpowiedz
Pójdę po weekendzie do fizjo zobaczymy co zaproponuje, a jak przejdzie to chociaż wymasujeUśmiech narazie się smaruje voltarenem i obserwuje czy pomaga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Witajcie!
Ja zaczynam nowy rok z przeczulicą na wew stronie uda prawego.
Powierzchnia tak 15x15 cm. Nie przeszkadza w chodzeniu czy funkcjonowaniu.
Irytujace bo mam sklonnosc zakladania nogi na noge.
Nawet nie udalo mi sie pospac- ale to juz nie sprawa przeczulicy.
U mnie przeczulice to jakad norma. Trwaja nawet kilka tyg a neuro poki co stwierdzal ze taka moja iroda chorobowa i juz.
Tak wiec sie nie martwie, ale sie chcialam wyzalic.
Odpowiedz
Noworoczne przygody, ja miałam takie: na stopie lewej w miejscu trochę nad kostką w prawo zrobiło mi się takie stwardnienie, chyba od jakiś butów, nawet nie czułam kiedy. Smarowałam kremem na zrogowacenia i ładnie, chociaż powoli schodziło, wczoraj usiadłam na stopie i jakiś to przygniotła, zrobiła się spora bańka na około, z racji tego że był sylwester i nawet nie za bardzo wiem do jakiego lekarza pójść z czymś takim przełożyłam wacik nasączony nalewką z żyworodki i zabandażowałam. Ściągnęłam ten bandaż teraz i prawie znikło. Także idę tym samym tropem i zaraz się bandażuję od nowaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Hela a jakie masz jeszcze nalewki? Aż poczytam o tej żyworodce ?
Odpowiedz
Tylko taką, do użytku zewnętrznegoSmutny rośnie mi ten chwast w doniczce to go zalałam spirytusem i mamUśmiech żyworodka przyspiesza gojenie i takie tam, jak posmarujesz świeżym sokiem skaleczenie np to bardzo szybko się robi strupek i się nie papra. Ma też inne zastosowania ale stosuję tylko w przypadku jakiś skaleczeń i tym podobnych. Zreszta nic innego w domu nie mam żeby tą stopę czymś posmarować. A było zaczerwienione i takie podrażnione jakby.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Halo, halo! Wszystkiego dobrego (czyli żadnych rzutów, żadnych nowych zmian w rezonansie i skutecznych terapii) w Nowym Roku Uśmiech Zdrowia (wiadomo, z tym u nas kiepsko, no ale żeby już gorzej nie było Oczko ), wspaniałych przygód, realizacji celów MIMO WSZYSTKO, siły, optymizmu i miłości Uśmiech
Odpowiedz
Cześć. Mam dzisiaj stresa Oczko właśnie czekam na rezonans. Rok leczenia i zobaczymy co będzie. O wynik mam się dowiadywać za 2 tyg bo jakieś przesunięcia mają. Pozdrawiam
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 50 gości