Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Mam 42 lata. W lutym dowiedziałam sie, że mam sm. Myślałam,  że to koniec świata,  ale świat się nie skończył,  a ja wiem że teraz chyba nawet bardziej chcę żyć. Trzymam kciuki za nas wszystkich. Warto walczyć by po prostu być.  Uśmiech Serce
Odpowiedz
#2
Cześć Marti; ) jak widzisz świat się nie kończy.  Z Nasza choroba da się normalnie żyć,  pracować i zakładać rodziny. Po wielu z Nas nie widać choroby. Są coraz to nowsze leki i coraz łatwiejszy dostęp a dzięki leczeniu choroba może znacznie spowolnić lub nawet zatrzymać.  Niestety nie da się jeszcze wyleczyć ale i to pewnie kwestia czasu Uśmiech Trzymam kciuki za Ciebie Uśmiech
Odpowiedz
#3
Cześć, ja tez mam lutową diagnozęUśmiech świat się nie skończył chociaż bardzo ze mną kiepsko było psychicznie, i chyba to faktycznie tak jest że teraz motywacja do wszystkiego jest większaUśmiech trzymaj się ciepłoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
(09-11-2017, 20:07)hela napisał(a): Cześć, ja tez mam lutową diagnozęUśmiech świat się nie skończył chociaż bardzo ze mną  kiepsko było psychicznie, i chyba to faktycznie tak jest że teraz motywacja do wszystkiego jest większaUśmiech trzymaj się ciepłoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi też trudno było to zaakceptować. Nie ma jednak wyjścia i trzeba tego nieproszonego gościa jakoś do życia przyjąć- nie możemy go wyrzucić więc niech jest ale jak sie tylko da to na naszych zasadach.Trzymam kciuki za Ciebie i za Nas wszystkich
Odpowiedz
#5
Witaj Marti Uśmiech moment diagnozy jest trudny ale z sm da się żyć Uśmiech a jesteś juz w programie lekowym?
Odpowiedz
#6
Cześć Marti.
Odpowiedz
#7
Cześć Marti! Świetne podejście! Świat zdecydowanie się nie kończy po diagnozie! Uśmiech
Odpowiedz
#8
Nie wiem czemu nie ma mojego poprzedniego posta, więc witam ponownie
Odpowiedz
#9
Cześć Marti. Jak się czujesz?
Odpowiedz
#10
Hej Marti. Ja też mam 42 lata i cholerną chęć do życia. Cieszy mnie, że chcesz walczyć, to bardzo ważne.
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości