Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koronawirus - komunikat Ministra Zdrowia dot. programów lekowych
#31
Udało się mi dodzwonić na Banacha dziś. Oczywiście sytuacja rozwija się dynamicznie ale na dzień dzisiejszy mam takie wytyczne, co mam zrobić za tydzień. Pod warunkiem, że będzie tak jak teraz. Jadę do Warszawy własnym transportem, idę prosto do apteki przyszpitalnej, odbieram lek w rękawiczkach i koniec. Nie idę na oddział po receptę, nie robię badań w laboratorium. Ja od ponad 3 lat biorę Tecfiderę. Więc odbiór leku następuje co 3 miesiące.
Odpowiedz
#32
Odebrałam dziś leki z obecnego szpitala zakaźnego w Gdańsku. Na bramie byłam zgłoszona. Odrębne wejście bez styczności z chorymi. Nie miała badań bo mam aktualne. Rezonans odwołany.
Odpowiedz
#33
(24-03-2020, 14:03)Anka napisał(a):
(24-03-2020, 13:27)kamil napisał(a): Generalnie w szpitalu na Banacha jest nieciekawie, w pododdziale SM nie ma żadnych lekarzy i odwołują wizyty. Nie wiedzą też kiedy sytuacja wróci do normy. Kwarantanna bo jest przypadek koronawirusa u pracownika szpitala. Mi odwołali badania kontrolne, zrobiłem je we własnym zakresie ale jakby było w nich coś niepokojącego to i tak nie ma lekarza ¯\_(ツ)_/¯
A leki wydali?

Jestem na Ocrevusie i na szczęście jeszcze kilka miesięcy do kolejnej dawki.
Odpowiedz
#34
Czy ktoś dostał więcej opakowań niż na miesiąc (poza tymi co dostają raz na 3 miesiące ;-) ) ? U mnie ( w Czeladzi ) nic się nie zmienia, poza tym ,że odbieram leki w informacji ,przy wejściu do szpitala.
Odpowiedz
#35
Dostałem tylko na miesiąc, ale to pewnie przez rocznicę brania leku i konieczność badań, które gdzieś w odległej przyszłości pewnie zrobię
Odpowiedz
#36
Ja w lutym dostałam 3 opakowania Avonexu Uśmiech W styczniu byłam na wizycie u doktora i decyzja czy w lutym dostanę 3 opakowania czy jedno. Teraz kolejną wizyta w maju i badania krwi. Rezonans kontrolny w sierpniu (W maju dostanę skierowanie). Ciekawe jak to wszystko się odbędzie Smutny
Odpowiedz
#37
A czy ktoś był w tamtym tygodniu odebrać leki?
Odpowiedz
#38
Dziś byłam. Dostałam na 3 miesiące, ale tak już dostawałam. Tylko apteka, bez wizyty i badań. Jestem na Tecfidera.
Odpowiedz
#39
(31-03-2020, 17:48)Anna Zet napisał(a): Dziś byłam. Dostałam na 3 miesiące, ale tak już dostawałam. Tylko apteka, bez wizyty i badań. Jestem na Tecfidera.
Również byłam wczoraj - sama apteka.Tecfidera na 3 miesiące. Ja kontrolne badania miałam robione na początku stycznia.
Odpowiedz
#40
(30-03-2020, 14:33)Karcia1986 napisał(a): Czy ktoś dostał więcej opakowań niż na miesiąc (poza tymi co dostają raz na 3 miesiące ;-) ) ? U mnie ( w Czeladzi ) nic się nie zmienia, poza tym ,że odbieram leki w informacji ,przy wejściu do szpitala.


29.03. w niedzielę odebrałem 6 opakowań Tecfidery (w innym wątku pisałem o problemach z kontaktem z lekarką prowadzącą). Wcześniej, na własny koszt, zrobiłem badania krwi i moczu. Szpital Miejski w Gdyni.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości