Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry :)
#1
Jestem Marta! 

Zostałam zdiagnozowana całkiem niedawno, a aktualnie przebywam w szpitalu z zapaleniem nerwu wzrokowego.
Ta choroba to dla mnie totalny cios, nowość i ciągle się jej uczę tak naprawdę. Jeszcze dużo nauki przede mną, dużo lepszych i gorszych dni, ale jedno jest pewne nie poddam się nigdy. Jestem cholernie silną babką (po tacie mam dość fajny charakter), nie z takimi rzeczami sobie w życiu radziłam i wygrywałam! 

Życzę Wam dużo zdrówka, pozytywnego myślenia i samych dobrych ludzi wokół was ❤️
Odpowiedz
#2
Witaj Marto Uśmiech , masz super podejście, podobnie jak ja. Bywa lepiej i gorzej, ale trzeba walczyć i nie poddawać się. Korzystać z każdego dnia. Pytaj o wszystko. Pozdrawiam Serce
Odpowiedz
#3
(27-02-2021, 10:43)yasmina napisał(a): Witaj Marto Uśmiech , masz super podejście, podobnie jak ja. Bywa lepiej i gorzej, ale trzeba walczyć i nie poddawać się. Korzystać z każdego dnia. Pytaj o wszystko. Pozdrawiam Serce
 Ja całe życie byłam pozytywnie nastawiona, uśmiechnięta, pełna energii i żadna choroba tego nie zmieni  Oczko Uważam, że choroby nie wolno zaakceptować, bo to oznaczałoby przyzwolenie na nią. Nie jest ona wyrokiem czy karą, ale wyzwaniem losu, pojawiając się zmusza do wprowadzenia w życiu zmian. Mnie też one czekają  Serce
Odpowiedz
#4
Witaj Uśmiech trzeba brać sie z życiem za bary, bo sm to nie pierwsza i ostatnia Kłoda rzucona nam pod nogi. Czasem ciezko jednak zawsze należy przeć tylko przed siebie  Serce Serce
Odpowiedz
#5
Cześć Marta. Czytam to z uśmiechem. Dobrze, że masz takie podejście, oby tak dalej.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#6
(27-02-2021, 10:51)Marta87 napisał(a):
(27-02-2021, 10:43)yasmina napisał(a): Witaj Marto Uśmiech , masz super podejście, podobnie jak ja. Bywa lepiej i gorzej, ale trzeba walczyć i nie poddawać się. Korzystać z każdego dnia. Pytaj o wszystko. Pozdrawiam Serce
 Ja całe życie byłam pozytywnie nastawiona, uśmiechnięta, pełna energii i żadna choroba tego nie zmieni  Oczko Uważam, że choroby nie wolno zaakceptować, bo to oznaczałoby przyzwolenie na nią. Nie jest ona wyrokiem czy karą, ale wyzwaniem losu, pojawiając się zmusza do wprowadzenia w życiu zmian. Mnie też one czekają  Serce
No właśnie, ja dostałam diagnozę 6 lat temu i do teraz tego nie akceptuję. Ale tak jak my tu wszyscy musimy nauczyć się z tym żyć. Jesteś tak pozytywnie zakręcona... Serce
Odpowiedz
#7
(27-02-2021, 07:11)Marta87 napisał(a): Jestem Marta! 

Zostałam zdiagnozowana całkiem niedawno, a aktualnie przebywam w szpitalu z zapaleniem nerwu wzrokowego.
Ta choroba to dla mnie totalny cios, nowość i ciągle się jej uczę tak naprawdę. Jeszcze dużo nauki przede mną, dużo lepszych i gorszych dni, ale jedno jest pewne nie poddam się nigdy. Jestem cholernie silną babką (po tacie mam dość fajny charakter), nie z takimi rzeczami sobie w życiu radziłam i wygrywałam! 

Życzę Wam dużo zdrówka, pozytywnego myślenia i samych dobrych ludzi wokół was ❤️
Witaj wśród swoich  Uśmiech
Tobie również życzę samych pozytywnych ludzi
Odpowiedz
#8
dzień dobry

W tej chorobie liczy się przede wszystkim siła psychiczna. Nie należy skupiać się na diagnozie tylko żyć jak zdrowy człowiek. Jeżeli ktoś próbuje Tobie choremu pokazać czy przedstawić tę chorobę jako straszną nie można się tym przejmować.... najlepiej jednym uchem wpuścić a drugim wypuścić. a najlepiej uśmiechnąć sięUśmiechWiadome jest że organizm jest słabszy, ale bez przesady. Jeżeli jest objaw tzw rzut wtedy pomogą w szpitalu sterydami. Najważniejsza jest nadzieja i pozytywne nastawienie, że wszystko jest i będzie dobrze. Istotne jest, aby mieć inne troski drobne poza diagnozą UśmiechTo naprawdę czyni cuda przestawienie psychiki na inne sprawy na zasadzie ja nie mam głowy i czasu na chorowanie i bieganie do lekarza. Najgorszą rzeczą jaką można sobie zrobić jest użalać się nad sobąOczko czy skupiać na drobiazgach drobnych objawach sm, które same często mijają. Zdrowego człowieka też ciągle coś boli. Pamiętajmy zatem że ZDROWIE NIE OZNACZA BRAKU CHOROBY.Objawy stwardnienia rozsianego mogą być takie same jak przy innych schorzeniach. Nie zawsze jest tak, że jeśli coś się stanie jakiś objaw sm to musi być sm. życzę każdemu zdrowia i przede wszystkim nastawienia że wszystko NA PEWNO BĘDZIE DOBRZE BO ŻYCIE JEST PIĘKNE!!!
Odpowiedz
#9
Witaj wśród nas Uśmiech

Też czasami mam gorsze dni, ale trzeba myśleć pozytywnie, cieszyć się życiem i iść do przodu.

Pozdrawiam cieplutko :*
Odpowiedz
#10
(01-03-2021, 14:22)paty3r napisał(a): Witaj wśród nas Uśmiech

Też czasami mam gorsze dni, ale trzeba myśleć pozytywnie, cieszyć się życiem i iść do przodu.

Pozdrawiam cieplutko :*
witaj !

ale ja mam dobry dzień Uśmiechjak się czujesz ? ja mam dobry stan a choruję od 22 lat. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości