Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(17-07-2018, 11:38)hela napisał(a): wrzuciłam i wyrzuciłam, nie podobało mi się zdjęcie.... ale chociaż wiem jak

Hela! Zrób nowe i już. ?
Odpowiedz
mówisz i masz, chociaż w robieniu selfie mistrzem nie jestem
Odpowiedz
(17-07-2018, 12:52)hela napisał(a): mówisz i masz, chociaż w robieniu selfie mistrzem nie jestem

A kto jest  Uśmiech Zdjęcie super! Aż miło popatrzeć z kim się pisze. Ktoś jeszcze chce się ujawnić?
Odpowiedz
Miło Was widzieć Uśmiech
Odpowiedz
To i ja się ujawnię Oczko
Odpowiedz
(17-07-2018, 22:39)klaudia26 napisał(a): To i ja się ujawnię Oczko

Super!
Odpowiedz
Same ładne dziewczynyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(18-07-2018, 06:39)hela napisał(a): Same ładne dziewczynyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ba! A jak. Zróbmy wybory miss forum. A tak serio. Miałam robione te potencjały i wyszła latencja w lewym oku. Neuro mówił ze przeszłam kiedyś pznw. Owszem 4 lata temu. Choć nie wiedziałam że to to. Ponieważ nadal czuję ból raz w lewym raz w prawym oku to zaczynamy sie martwić. Od czerwca raz boli, raz nie, raz mocno , raz lekko. Neuro mówi ze rezonans we wrześniu i że Jak się  nie pogarsza to mam się nie denerwować. Nie mam problemu z jakimiś robaczkami. Mam wrażenie, że mam czasami za słabe a raz za mocne okulary. Taki mój urok? Jeszcze okres....
Odpowiedz
Dawajcie dziewczyny i chłopaki ujawniajcie się Uśmiech . Wstawiajcie dwoje zdjącie Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja dziś witam dzień z bólem głowy i oka. Katastrofa, bo wiem że już nic nie pomoże. Za późno na tabletki.

Jak żyć panie premierze?
Jak to jak? Krótko. ; )

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości