Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(09-01-2019, 14:25)Dr.Strange napisał(a): Chodzi o to żeby w szpitalu sprawdzili czy nie ma nowych zmian.Nie robie tego dla przyjemnosci.Pewnie jesli pojde do szpitala zrobia ponownie PMR.Pytanie brzmi po jakim czasie po raz drugi mam isc do szpitala?

ale Ty nie masz żadnych zmian demielinizacyjnych, po co się prosić o nowe

Mi po kontraście bardziej wypadają przez jakiś czas włosy, znam tez dziewczynę która wylądowała z szokiem anafilaktycznym po kontraście, ale chyba po prostu trzeba go dobrze wypłukać.
Odpowiedz
(09-01-2019, 14:58)hela napisał(a):
(09-01-2019, 14:25)Dr.Strange napisał(a): Chodzi o to żeby w szpitalu sprawdzili czy nie ma nowych zmian.Nie robie tego dla przyjemnosci.Pewnie jesli pojde do szpitala zrobia ponownie PMR.Pytanie brzmi po jakim czasie po raz drugi mam isc do szpitala?

ale Ty nie masz żadnych zmian demielinizacyjnych, po co się prosić o nowe

Mi po kontraście bardziej wypadają przez jakiś czas włosy, znam tez dziewczynę która wylądowała z szokiem anafilaktycznym po kontraście, ale chyba po prostu trzeba go dobrze wypłukać.
Ok nie mam zmian demielinizacyjnych na MRI z lipca ale niewykluczone że mogly sie jakieś potem pojawic bo moj stan uległ pogorszeniu.Zawroty przeczulice meczliwośc są dużo większe...Moze też są prążki.za 10 dni odbiore wynik na borelioze i wtedy pojde do neuro niech mnie pokieruje dalej.
Odpowiedz
Twoje objawy pewnie wynikają tego samego cały czas, czyli nie wiadomo z czego, i TO uległo pogorszeniu.
Odpowiedz
Nie poddawaj się w diagnostyce, ja tak dwa lata chodziłam po lekarzach, w końcu musi się udać zdiagnozować. Trzymam kciuki.
Odpowiedz
(09-01-2019, 16:31)agica napisał(a): Nie poddawaj się w diagnostyce, ja tak dwa lata chodziłam po lekarzach, w końcu musi się udać zdiagnozować. Trzymam kciuki.
Dziekuje.Ja już 9 miesięcy od pierwszych objawów...
Odpowiedz
Obyś trafił na odpowiednich lekarzy, którym będzie zależało. Ja paradoksalnie uspokoiłam się dopiero po diagnozie, bo najtrudniejsze walczyć, jak nie wiadomo z czym
Odpowiedz
A ja z innej beczki... nie przedluzam umowy o prace bo za duzy stres i nie bylam w stanie sie obrobic ze wszystkim. Dziwnie mi z tym bo dawno nie mialam przerwy w pracy. Mam zaczac od marca nowa pracę. Juz sie nie moge doczekac, bo ostatni czas był dla mnie trudny. Straciłam wiare w siebie w duzym stopniu. Oby tylko choroba nie pokrzyzowala mi planow.
Odpowiedz
Wszystko będzie dobrze. Nowa praca nowe możliwości. Powodzenia!
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
(09-01-2019, 17:16)Blanka napisał(a): A ja z innej beczki... nie przedluzam umowy o prace bo za duzy stres i nie bylam w stanie sie obrobic ze wszystkim. Dziwnie mi z tym bo dawno nie mialam przerwy w pracy. Mam zaczac od marca nowa pracę. Juz sie nie moge doczekac, bo ostatni czas był dla mnie trudny. Straciłam wiare w siebie w duzym stopniu. Oby tylko choroba nie pokrzyzowala mi planow.


PowodzeniaUśmiech zmiany są dobreUśmiech ważne że mniej nerwów będzie Cię ta nowa praca kosztowaćUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(09-01-2019, 14:51)Anka napisał(a):
(09-01-2019, 14:29)WorkBorg napisał(a): Rezonans jest absolutnie obojętny dla organizmu, kontrast BYĆ MOŻE nie jest, ale to spekulacje w chwili obecnej.

Ja robiłbym wszystkie badania w porozumieniu z neuro, któremu ufam i któremu na mnie zależy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi znow neurolog mowil ze rezonans plus kontrast wlasnie nie sa obojetne dla organizmu i nie powinno sie od tak ich robic bez powodu. 
No ale nie bede sie wyklucac. Nie jestem lekarzem


Kontrast może minimalnie się odkładać w mózgowiu, ale mamy na razie za mało badań.

„Suchy” rezonans można robić i 20 razy dziennie (w przeciwieństwie do tk). To jest tylko duży magnes.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(09-01-2019, 16:35)Dr.Strange napisał(a):
(09-01-2019, 16:31)agica napisał(a): Nie poddawaj się w diagnostyce, ja tak dwa lata chodziłam po lekarzach, w końcu musi się udać zdiagnozować. Trzymam kciuki.
Dziekuje.Ja już 9 miesięcy od pierwszych objawów...


A co mówi neuro?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 niewidocznych użytkowników, 21 gości