Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Wszędzie można spotkać szuje, co nam potrafi zatruć każdy dzień
Odpowiedz
(10-01-2019, 19:10)WorkBorg napisał(a):
(10-01-2019, 18:56)zyga napisał(a): Moj nastrój jeśli chodzi o chorobe to dobrze,nawet bardzo dobrze, ale mam toksyczna osobę w pracy która mnie wykańcza psychicznie. Najlepsze jest to że to mój dobry kolega któremu załatwiłem pracę a teraz stajemy sie wrogami, odnosi sie do mnie po chamsku, raz chciał mnie pobić. Chyba zmienie pracę bo mnie to wykonczy psychicznie. Polak Polakowi wilkiem za granicą, po raz kolejny się rozczarowałem...


Ale zachowuje się tak ze względu na twoja chorobę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ale słyszałem teksty typu: co ty ku...a niepełnosprawny jesteś?  Albo: będziemy sobie jeździc wózkiem (wozkiem do przewożenia materiałów,narzędzi) jak inwalida...  
Albo zebym przepracował jeszcze rok i szedl na wczesną rentę...
Odpowiedz
To tym bardziej pokaż mu, że on jest słaby i się nie poddawaj. Głowa do góry. Ja od kiedy mam orzeczenie, to też słyszę teksty, że mam fajnie, bo pracuję 7h. Nie komentuję tego, bo z głupotą nic nie zrobisz. A ja mogłabym pracować 24h, ale być zdrowa.
Odpowiedz
(10-01-2019, 19:34)zyga napisał(a):
(10-01-2019, 19:10)WorkBorg napisał(a):
(10-01-2019, 18:56)zyga napisał(a): Moj nastrój jeśli chodzi o chorobe to dobrze,nawet bardzo dobrze, ale mam toksyczna osobę w pracy która mnie wykańcza psychicznie. Najlepsze jest to że to mój dobry kolega któremu załatwiłem pracę a teraz stajemy sie wrogami, odnosi sie do mnie po chamsku, raz chciał mnie pobić. Chyba zmienie pracę bo mnie to wykonczy psychicznie. Polak Polakowi wilkiem za granicą, po raz kolejny się rozczarowałem...


Ale zachowuje się tak ze względu na twoja chorobę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ale słyszałem teksty typu: co ty ku...a niepełnosprawny jesteś?  Albo: będziemy sobie jeździc wózkiem (wozkiem do przewożenia materiałów,narzędzi) jak inwalida...  
Albo zebym przepracował jeszcze rok i szedl na wczesną rentę...
Szkoda nerwow tracic.
Olej debila jak zobaczy ze sie nie przejmujesz to przestanie.
Ps. Zemsta najlepiej smakuje na zimno!
Odpowiedz
No właśnie... po mnie widać że się denerwuje, nie umiem olewac, przejmuje się... a trudno się przestawić...
Odpowiedz
Fantastyczne skurwysyństwo, tyle mam do powiedzenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(10-01-2019, 19:50)zyga napisał(a): No właśnie... po mnie widać że się denerwuje, nie umiem olewac, przejmuje się... a trudno się przestawić...
z doświadczenia powiem, że nie da się tego nauczyć, jeśli ktoś taki jest. Zostaje nam tylko cierpliwość, że kiedyś sytuacja się zmieni. Niestety na to, że ktoś się zmieni nie ma co liczyć, jest pełno tumanów na świecie, którym radość daje sprawianie przykrości innym. Nie ma gwarancji, że tam gdzie pójdziesz będzie normalnie.
Odpowiedz
(10-01-2019, 20:41)WorkBorg napisał(a): Fantastyczne skurwysyństwo, tyle mam do powiedzenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie to jest ludzka wdzięczność za pomoc, za załatwienie pracy... i to nie pierwszy raz, i niby człowiek sie uczy na bledach to i tak zrobiłem to samo bo to byl naprawdę dobry kumpel od 8lat i tu bum! Poznałem prawdziwe oblicze... Ale jest takie powiedzenie: chcesz stracić kolegę to weź go do pracy... Na szczęście widujemy się od czasu do czasu bo robimy na osobnych objektach, ale i tak myślę o odejściu na swoje...
Odpowiedz
(10-01-2019, 21:30)zyga napisał(a):
(10-01-2019, 20:41)WorkBorg napisał(a): Fantastyczne skurwysyństwo, tyle mam do powiedzenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie to jest ludzka wdzięczność za pomoc, za załatwienie pracy... i to nie pierwszy raz, i niby człowiek sie uczy na bledach to i tak zrobiłem to samo bo to byl naprawdę dobry kumpel od 8lat i tu bum! Poznałem prawdziwe oblicze... Ale jest takie powiedzenie: chcesz stracić kolegę to weź go do pracy... Na szczęście widujemy się od czasu do czasu bo robimy na osobnych objektach, ale i tak myślę o odejściu na swoje...
Ale z czym on ma problem? Bo ja nie rozumiem. Masz SM. To nie powid zeby sie z ciebie nasmiewac czy ci dostywac. Nie ma powodu zeby sie wysmiewac czy dogryzac.zachowanie dla mnie malo logiczne
Odpowiedz
https://m.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości