Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Najważniejsze, że puściło :-)
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Może i tak być hela Uśmiech
Dokładnie tak Akinom ^.^
Odpowiedz
Ulga! Transfer leku zrobiony
W pon z rańca wycieczka do Ostrowca po lek
Odpowiedz
Dziś dzwolili do mnie ze szpitala, że mam się stawić w śr u ortopedy (miałam mieć kontrolę, ale liczyłam że odwołają) :/
Odpowiedz
Kciuk w dół 
Anka napisał(a):Ulga! Transfer leku zrobiony
W pon z rańca wycieczka do Ostrowca po lek
I superUśmiechwiedziałam że się uda Cwaniak
Odpowiedz
(03-04-2020, 11:53)mufa napisał(a): Dziś dzwolili do mnie ze szpitala, że mam się stawić w śr u ortopedy (miałam mieć kontrolę, ale liczyłam że odwołają) :/
Ale ze wolalabys zeby odwolali?
Odpowiedz
Byłam dzisiaj w szpitalu i jestem trochę przerażona. Panuje prawie totalny luz. Tyle że niektórzy noszą maseczki i niektóre przejścia są zamknięte. Ale ludzi wcale nie tak mało, jeżdżą windami, bo budynek jest wysoki. Po leki trzeba przejść przez biuro przyjęć planowych, wjechać windą na 11 piętro, odstać w kolejce na korytarzu. Lek dostałam tylko na miesiąc, więc za miesiąc znowu to samo. W dodatku w przyszłym miesiącu mam mieć rezonans, który się normalnie odbędzie, bo spoko, nic się przecież takiego nie dzieje. To jest proszenie się o kłopoty i hazard z naszym zdrowiem.
Odpowiedz
Ja jade do innego miasta po lek. Tex na mc. Mam nie wchodzic do szpitala a zadawonic tel po pielegniarke.
Wiec u mnie zupelnie inaczej sie zapowiada wizyta
Odpowiedz
Ufff, u kuzynki póki co nie stwierdzono koronawirusa. Do 9! kwietnia jest na kwarantannie. Po powrocie do pracy będzie zadać ponownego badania. Ja jestem ciekawa jak inni pracownicy i pacjenci.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(04-04-2020, 18:57)Akinom napisał(a): Ufff, u kuzynki póki co nie stwierdzono koronawirusa. Do 9! kwietnia jest na kwarantannie. Po powrocie do pracy będzie zadać ponownego badania. Ja jestem ciekawa jak inni pracownicy i pacjenci.
Super!
dobra wiadomość
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Akinom, 3 gości