Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Mnie przez maseczki szlag trafia, jaka by nie była zaraz mi w tym za ciepło i nie wiem jak oddychać [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(20-04-2020, 05:47)hela napisał(a): Mnie przez maseczki szlag trafia, jaka by nie była zaraz mi w tym za ciepło i nie wiem jak oddychać [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No bo takie sa niestety maseczki
współczuje lekarzom i pielęgniarkom
A co bedzie jak na dworzu bedzie 30 stopni
Dopiero bedzie nas strzelac uj
Odpowiedz
Ja to w sobotę zdjęłam. Nie dałam rady. Okulary zaparowane, oddychać się nie da. Nie wyobrażam sobie co to będzie jak zrobi się gorąco.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Masakra te maseczki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ja staram się nie wychodzić, w piątek byłam tylko w szkole po książkę to ubrałam komin córki. Teraz to pewnie tylko do lekarza 8 maja Uśmiech
Odpowiedz
Mufa ale warto isc na spacer, dotlenic sie
Plus ruch wskazany tez dla nas
Ja wiem ze mamy pandemie ale siedzac w domu i wietrzac sie przez okno tak naprawde tylko sobie szkodzimy
Mozna pojechac autem gdzies do lasu i pospacerowac
Jest to wrecz wskazane
Odpowiedz
Anka ja nie chodzę nigdzie w miejsca publiczne jako iż mieszkam na wsi mam duży ogród Uśmiech
Odpowiedz
Ja też w tych maseczkach nie mogę. Mam kilka i żadna nie jest ok.
Odpowiedz
A ja w końcu ogarnełam jedną z luzniejszmi gumkaki, wyglada że będzie ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Jak za luźne gumki to u mnie nochal nad maseczka :-)

Byłam dzisiaj w szpitalu po lek. Na dzień dobry ankieta i mierzenie temperatury przez wojaków. Długopis ten sam dla każdego, nawet odkarzaczem nie popsikany, termometr to samo. Potem wyniki, po nich bezpośrednio apteka, 3 opakowania leku i do domu. Razem z lekiem dostałam skierowanie na badania w lipcu. Nawet sprawnie się to odbyło
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości